Pomysł na Kaprys

Restauracja Kaprys na ulicy Kruczej to miejsce, w którym można oddać się w pełni ucztowaniu z bliskimi i raczyć się doskonałymi potrawami ze składników pochodzących z wielu zakątków świata, nawet tych najbardziej egzotycznych. W Kaprysie, jak sama nazwa wskazuje, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia gości, bo kucharz może spełnić każdy ich kaprys.

Od pewnego czasu restauracja jeszcze bardziej skłania się ku spełnianiu kulinarnych zachcianek swoich gości. Karty menu zostały uszczuplone do minimum, natomiast codzienne specjały wypisywane są na szybach. Dzięki temu, mieszkańcy Warszawy szukający na Kruczej idealnego miejsca, żeby usiąść w nastrojowym miejscu i rozpieścić swoje podniebienie, mogą łatwo dowiedzieć się, co w danym dniu jest podawane w restauracji. Wkrótce menu zostanie również powieszone na tablicy w środku restauracji, by goście mogli wybrać to, na co mają ochotę.

Szef kuchni Restauracji Kaprys specjalizuje się w doskonałych daniach z nawet najbardziej egzotycznych ryb i owoców morza, dlatego na restauracyjnych witrynach będzie królowało przede wszystkim takie menu. Nie zabraknie jednak również innych dań, takich jak wyśmienite carpaccio oraz idealnie przyrządzony tatar. W dodatku kelnerzy z przyjemnością doradzą, jakie wino najlepiej pasuje do wybranej potrawy. Kaprys to restauracja dla wszystkich, którzy miewają kulinarne zachcianki, a smak i zapach potraw chcą zapamiętać na długo.

Więcej informacji o Restauracji Kaprys

Pomysł na Kaprys, 5.5 out of 6 based on 616 ratings

Opinie

 • avatar

  |

  Cała prawda! Jedzenie super. Często marudzę w restauracjach, ale tam mogę pójść i wybrać w ciemno którąkolwiek pozycję z karty a i tak będzie przepyszne :) Szczególnie polecam zupkę z mlekiem kokosowym i ślimaki. Bomba!

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.