Andrzejki w The Mexican

Restauracje The Mexican (ul. Zgoda 6, ul. Fokal 10) jak co roku świętują Andrzejki długo i hucznie. Pierwsze atrakcje czekają na gości już w czwartek 24 listopada.

Od 24 do 30 listopada dla każdego z gości przygotowane są ciasteczka z wróżbą. W tych dniach można będzie zamówić też specjalny, słodki deser na bazie tortilli (5,9 zł), w którym oczywiście nie zabraknie wróżby. Na ciekawych przyszłości i poszukujących odpowiedzi na nurtujące pytania czeka prawdziwa wróżka, która będzie do dyspozycji gości w sobotę od 21:30 do 23:00 w restauracji przy ul. Zgoda 6 oraz w piątek od 19:00 do 22:00 i sobotę od 18:00 do 22:00 w restauracji przy ul. Foksal 10. Kolejną atrakcją planowaną przez restauracje przy ul. Zgoda jest pokaz tańca, który odbędzie się w piątek wieczorem. W niedziele w obu restauracjach czeka prezent dla najmłodszych, do dwóch dań głównych danie dla dziecka jest gratis. Andrzejowie, którzy przyjdą świętować swoje imieniny między poniedziałkiem (28.11) a środą (30.11) z co najmniej trzema osobami otrzymają w prezencie od restauracji dwie małe margaritty.

Restauracje obiecują, że jak zawsze, goście mogą liczyć na gorącą atmosferę i wiele niespodziewanych atrakcji w trakcie wieczoru.

Więcej informacji o restauracjach:

The Mexcian ul. Zgoda 6

The Mexican ul. Foksal

 

Andrzejki w The Mexican, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Opinie

 • avatar

  |

  byłem i sie zakochałem

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.