Niezwykła Atmosfera na Starówce

Rynek Starego Miasta to szczególne miejsce na warszawskiej mapie gastronomicznej, obfitujące głównie w restauracje i kojarzone zazwyczaj z wysokimi cenami. 17 października 2012 roku wiele się zmieniło. Otwarto Atmosfera Shot Bar ? jedyny tego typu lokal na Rynku Starego Miasta.

Atmosfera Shot Bar gwarantuje nie tylko wspaniałą zabawę w nowocześnie i gustownie urządzonych wnętrzach oraz w towarzystwie ciekawych ludzi, ale również duży wybór alkoholi w cenach, które nie zrujnują portfela (także tego studenckiego), smaczne przekąski oraz interesujące wydarzenia muzyczne. Każdego dnia tygodnia inne atrakcje: w poniedziałki students party, we wtorki karaoke z muzyką lat 70, 80 i 90 z konkursem śpiewania, w środy whiskey day, w czwartki karaoke z hitami polskich list przebojów, w piątki spotkania z gościem specjalnym, w soboty imprezy przy rytmach pop dance i house, połączone z happy hours na wszystkie drinki, a ostatni dzień tygodnia to czas dla miłośników jazzu oraz tych, którzy mają ochotę spróbować wyszukanych drinków serwowanych przez najlepszych barmanów. Poza tym, Atmosfera Shot Bar zaprasza na transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych ? to dobry pomysł na spędzenie wieczoru w gronie przyjaciół.

Goście mają do dyspozycji 2 sale, bar i antresolę, wszystko urządzone w interesujących, nowoczesnych aranżacjach. W tych wnętrzach możliwe jest także zorganizowanie wielu imprez okolicznościowych ? spotkań firmowych, imienin, urodzin czy rocznic. Nazwa lokalu zobowiązuje, więc atmosfera na pewno będzie znakomita. Przyczyni się do tego także profesjonalna, kulturalna i przyjazna obsługa. Po prostu trzeba odkryć, co znaczy dobra atmosfera!

Więcej informacji o Atmosfera Shot Bar

Niezwykła Atmosfera na Starówce, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Opinie

 • avatar

  |

  Bardzo fajne, klimatyczne miejsce. Pomocna, wesoła obsługa,a napoje wyskokowe w przystępnych cenach. Ogólnie duży plus

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.