Konkurs Restauracji Five

Konkurs, który organizujemy z Restauracją Five, zainteresuje wszystkich fanów pizzy z zacięciem kulinarnym. Nagroda w postaci degustacji stworzonej przez Was pizzy oraz beczki piwa dla Was i znajomych w VIP-roomie Restauracji Five na pewno pobudzi Waszą kreatywność.

Zasady są proste: stwórz kompozycję swojej pizzy marzeń i umieść ją na profilu gastrowawa.pl na facebook.com. Wygrywa kompozycja, która zbierze najwięcej ?lubię to?. Konkurs trwa do końca miesiąca, a pizza, która zwycięży, pojawi się w lipcowym menu Restauracji Five. Głosy zbieramy do 30 czerwca do północy.

Stworzona przez Was receptura nie może znajdować się już w ofercie Five, przeczytajcie więc menu przed publikacją postu. Dozwolone są dowolne formy przekazania receptury (zdjęcia, filmy, pliki audio). Musicie być jednak autorami tych dzieł i muszą one być w całości opublikowane na stronie, bez linków zewnętrznych. Nie ograniczamy wieku uczestników konkursu, jednak gdy wygra osoba niepełnoletnia, beczkę piwa zamieniamy na wybrane przez zwycięzcę napoje bezalkoholowe.

gastrowawa.pl na facebook: http://www.facebook.com/gastrowawapl

 

Konkurs Restauracji Five , 6.0 out of 6 based on 515 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.