Konkurs Restauracji Kresowiak

Restauracja Kresowiak powstała z miłości do tradycji i dobrego jedzenia. Menu oparte na przekazywanych z pokolenia na pokolenie recepturach, wystrój nawiązujący do lat 20-stych ubiegłego wieku, przestronne wnętrza i naturalna, domowa atmosfera, to atuty wypowiadane jednym tchem przez właścicieli lokalu. Kresowiak to nie tylko dobre jedzenie, Restauracja ma być miejscem gdzie się miło spędza czas w gronie najbliższych.

Właśnie dla fanów dobrej kuchni i organizatorów niezapomnianych spotkań wspólnie z Restauracją Kresowiak przygotowaliśmy konkurs pt. „Danie, które pokocha cała rodzina”. Zadanie konkursowe polega na podzieleniu się przepisem, na którego punkcie szaleje cała rodzina lub znajomi, przepisu na danie, bez którego nie wyobrażacie sobie żadnego spotkania towarzyskiego. Podzielcie się z nami swoją pasją kulinarną i radością płynącą z jej realizowania. Autora zwycięskiego przepisu wynagrodzimy spotkaniem w gronie znajomych w Restauracji Kresowiak, połączonym ze wspólnym gotowaniem, z szefem kuchni oraz degustacją kresowych specjałów.

Swoje przepisy należy dodawać za pomocą specjalnej aplikacji umieszczonej na naszym profilu facebook (facebook.com/gastrowawapl). Zwycięży ten przepis który do północy 11 sierpnia zdobędzie najwięcej „lubię to”.

Konkurs Restauracji Kresowiak, 5.4 out of 6 based on 515 ratings

Twoja opinia