Kulinarne pomysły na Dzień Kobiet

Wprawdzie 8 marca nie jest tak romantyczny jak 14 lutego, ale i tak warto go uczcić, szczególnie że dotyczy wszystkich kobiet, nie tylko tych zakochanych. A możliwości jest wiele?

Można uczcić go na mieście, dać się zaprosić swojemu mężczyźnie do restauracji, gdzie kelner będzie się dwoił i troił, donosząc coraz to nowe smakołyki. Można też namówić swojego mężczyznę, by sam zorganizował w domu specjalną kolację z okazji Dnia Kobiet. Na stole kobiece przysmaki, w ten szczególny dzień bez żadnych dietetycznych ograniczeń. Szampan, czekolada, babeczki z budyniem, tarta z gruszkami. Mogą być kupione w cukierni, byle pięknie podane i zjedzone bez wyrzutów sumienia.

A może zupełnie inaczej?. W końcu Dzień Kobiet to taki moment w roku, kiedy kobiety powinny się trzymać razem. Dlatego warto uczcić go, organizując babskie pogaduchy w pobliżu kuchni. Wszystkie panie przygotowują i gotują, wszystkie potem jedzą i świetnie się bawią. Aby wyszło bez zgrzytów, wybieramy menu samoobsługowe. Gotowe blaty do pizzy, na których można kłaść, co się komu podoba. Mix sałat, każda z przyjaciółek wrzuci sobie do nich coś w sam raz dla siebie ? orzechy, ser albo truskawki. Blender do koktajli, a obok kosz najróżniejszych owoców i dwa lekkie wina, w tym jedno musujące. Pachnące pizze, smakowite sałatki i oryginalne drinki, a do tego opowieści o facetach, plotki i zwierzenia. Czy może być lepszy Dzień Kobiet?

Kulinarne pomysły na Dzień Kobiet, 5.5 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia