Lunchowe nowości w Czyli Chilli

Od 7 stycznia restauracja Czyli Chilli oferuje nowe, jeszcze bogatsze i smaczniejsze lunche. Nowe menu lunchowe poszerzono o jeszcze jedną propozycję zupy. Teraz do wyboru, oprócz zupy dnia, są jeszcze dwie. Zupa jest w cenie zestawu, podawana ?od ręki?, na zaspokojenie pierwszego głodu w zimne dni.

Codziennie Restauracja oferuje jedno danie mięsne, a dwa razy w tygodniu wegetariańskie. Wszystkie dania wegetariańskie sporządzane są według sprawdzonych przepisów, jedynie ze starannie dobranych warzyw. Natomiast w piątki, Czyli Chilli zaprasza na danie z rybą w roli głównej.

W dodatku miłą nowością jest fakt, że zestawy lunchowe występują w nowej mniejszej cenie. Nowe zestawy z poprawionymi walorami smakowymi i rozszerzonym asortymentem dostępne są w cenach 17 i 19 zł.

Dla Czyli Chilli najważniejsza jest opinia gości. Chcąc wyjść naprzeciw klientom, restauracja proponuje nową zabawę. Od grudnia to właśnie goście mogą być współtwórcami menu lunchowego. Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone dwuosobowym zaproszeniem na lunch.

Więcej informacji o Restauracji Czyli Chilli.

 

 

Lunchowe nowości w Czyli Chilli, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.