Nowe, orzeźwiające napoje w Starbucks

W najgorętszej porze roku, w lipcu i sierpniu, Starbucks pragnie zaoferować swoim klientom jeszcze więcej możliwości orzeźwienia, wprowadzając nowe napoje miksowane z lodem, Frappuccino oraz zimne napoje na bazie herbaty z serii Lemon Blended Juice Drinks. 

Starbucks wprowadził w swoich kawiarniach nową, ofertę napojów Frappuccino przygotowywanych według życzenia klienta na początku maja 2011 roku. Goście mogą tworzyć własne kombinacje składników stosownie do swoich gustów, wybierając rodzaj mleka, intensywność kawy, bazę napoju oraz dodatki takie jak syrop smakowy, bitą śmietanę czy polewę. Już od 5 lipca 2011 roku będą oni mogli spróbować dwóch nowych kompozycji stworzonych przez Starbucks. Są to Extra Coffee Java Chip Frappuccino z kawałkami czekolady oraz Hazelnut Mocha Frappuccino z syropem o smaku orzechów laskowych. Extra Coffee Java Chip Frappuccino to idealna propozycja dla miłośników bardziej intensywnych napojów kawowych, ponieważ zawiera dodatkową porcję kawy. Jest to jeden z ulubionych napojów Frappuccino klientów Starbucks na całym świecie, dlatego mamy nadzieję, że przypadnie do gustu również Polakom. Hazelnut Mocha Frappuccino stanowi przykład tradycyjnego napoju Mocha Frappuccino wzbogaconego o syrop orzechowy. Dzięki możliwości tworzenia własnych kompozycji składników, nasi klienci mogą urozmaicić i zmodyfikować smak swojego ulubionego napoju, dodając do niego wybrany syrop.

Starbucks nie zapomniał również o osobach, które szukają ochłody w napojach niezawierających kawy. W lipcu i sierpniu proponujemy im dwa niezwykle orzeźwiające napoje z serii Lemon Blended Juice Drinks ? Lemon Green Tea Blended Juice Drink na bazie zielonej herbaty z dodatkiem cytryny oraz Strawberry Lemon Blended Juice Drink, będący kompozycją herbaty cytrynowej z sosem truskawkowym. Dodatkowo, nasi goście mogą także wybrać z oferty lub skomponować swoje własne Frappuccino bez dodatku kawy.

 

Warszawskie kawiarnie Starbucks

Starbucks Coffee ul. Nowy Świat 62

Starbucks Coffee ul. Domaniewska 39a

Starbucks Coffee ul. Mokotowska 1

Starbucks Coffee ul. Ostrobramska 75c

Starbucks Coffee al. Solidarności 82

Starbucks Coffee al. Solidarności 68A

Po wizycie zachęcamy do dzielenia się opiniami na ich temat

 

Nowe, orzeźwiające napoje w Starbucks, 5.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia