Otwarcie The Mexican na ul. Zgoda

16- tego lipca na ul. Zgoda 6 zostanie otwarta już trzecia w Warszawie Restauracja The Mexican. Ma to być kolejne miejsce gdzie w lekkiej atmosferze można będzie skosztować tradycyjnej, meksykańskiej kuchni, oraz napić się tequilli.

Burrito, fajitas, quesadilla oraz tacos to tylko kilka z meksykańskich klasyków, które serwowane będą na ul. Zgoda, w menu znajdą się też dania z kuchni tex-mex, takie jak żeberka i ogromne steki.

W The Mexican nie zabraknie też atrakcji, które zaskarbiły sobie sympatię gości w pozostałych dwóch lokalach: sernika podawanego przez samego Zorro, wieczornych występów Duo Latino oraz Margaritt w ogromnych pucharach.

Zupełną nowością jest stanowisko „Fresh Tortilla Factory” gdzie goście będą mogli obserwować proces przygotowywania tortilli od garstki mąki do smażonego na grillu placka.

Więcej informacji o restauracji:

Restauracja The Mexican ul. Zgoda 6

Po wizycie zachęcamy do podzielenia się opinią na jej temat.

 

Otwarcie The Mexican na ul. Zgoda, 3.6 out of 6 based on 515 ratings

Opinie

  • avatar

    |

    23 czerca 2011 poszłyśmy na „PANIEŃSKIEGO” drinka:) prócz tego, że szybko otrzymałyśmy zamówienie to zrozumiałe,że drinki były jak zawsze wyśmienite:) Nasz Kelner przesympatyczny P.Norbert „spełniał to o co prosiłyśmy”. Cały zespół pracowniczy był uśmiechnięty i zawsze skory do pomocy:) Poczucie, że kelnerzy mają czas nam pomóc jest niezastąpione:) Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas i będziemy wracać:)

Twoja opinia