Piwa świata w Antice

Antica to nie tylko restauracja, pizzeria i vinoteka, w ofercie lokalu znajduję się też nie lada gratka dla fanów piwa. Smakosze tego złocistego trunku mogą wybierać już z ponad 40 rodzajów piw z całego świata dostępnych na miejscu lub na wynos w specjalnej, niższej cenie sklepowej.

Oferta Antici to zbiór piw z kilkunastu krajów, reprezentujący praktycznie wszystkie style i typy piw współcześnie produkowanych. W Antice znaleźć można piwa polskie niepasteryzowane, brytyjskie ale i stouty, szeroki wybór piw czeskich, niemieckie pszeniczne , holenderskie lagery oraz wiele, wiele innych. Jako zdrowszą alternatywę Antica proponuje szeroki wachlarz piw bezalkoholowych lub taką ciekawostkę jak dietetycznego pilznera.

Poznawanie bogactwa smaków piw świata mają ułatwić niewygórowane ceny, oraz możliwość zakupu piw na wynos w specjalnie obniżonych cenach sklepowych. Antica umożliwia też zakup swoich piw z dostawą do domu za pośrednictwem swojego sklepu internetowego, dostępnego na profilu facebook restauracji.

Więcej informacji o restauracji Antica.

Po wizycie zachęcamy do podzielenia się opinią.

Piwa świata w Antice, 5.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.