Presto- włoskie smaki na Ursynowie

Na Ursynowie od niedawna działa nowa restauracja włoska. Szef kuchni Restauracji Presto stawia przede wszystkim na propozycje klasyczne – włoska pizza z opalanego drewnem pieca , pasty z sosami na bazie śmietany lub oliwy, aromatyczne sałatki, pieczone mięsa i ryby i słodkie oraz typowo włoskie desery.W karcie restauracji nie mogło więc zabraknąć miejsca na takie pozycje jak: bruschetta z pomidorami, serem i bazylią, carpaccio z polędwicy wołowej, sałatka Panzanella z awokado, pomidorem, ogórkiem, sałatą lodową, czerwoną fasolą i sosem vinegrette posypana grzankami, zupa z owoców morza ze śmietaną, pierś kurczaka w pikantnym sosie z gorgonzolą czy słynna panna cotta. Restauracja oprócz stałej oferty z menu, codziennie przygotowuje propozycje lunchowe, zestaw złożony z zupy i dania głównego kosztuje jedynie 19,90 zł

Polacy są kulinarnymi znawcami i lubią naprawdę dobrze zjeść . Zwykle wybierają te dania, które są im nieznane, lubią eksperymentować i próbować różnych kuchni a my chcieliśmy im to ułatwić pokazując i prezentując im jedną z lepszych, czyli Kuchnię Włoską ? mówi Mariusz Łukaszewski, właściciel restauracji ? Polacy kochają Włochy i tamtejszą kuchnię, bo pozwala w te ponure, listopadowe wieczory choć na chwilę przenieść się do słonecznej Italii . Dlatego w naszej restauracji znakomicie będą czuli się wszyscy, którzy poszukują właśnie tradycyjnej, włoskiej kuchni z widocznymi elementami wpływów różnych regionów tego pięknego kraju, typowymi dla temperamentu i specyficznego ale jakże uroczego charakteru mieszkańców Włoch.

Przytulne, obszerne wnętrza sprzyjają nie tylko kameralnym spotkaniom w mniejszym gronie, pozwalają również na organizację większych przyjęć okolicznościowych oraz imprez firmowych. Restauracja stara się wychodzić na przeciw potrzebą gości przygotowując różne oferty sezonowe, np. na okres przedświąteczny stworzone zostały tradycyjne zestawy wigilijne ? również z dostawą na miejsce.

Więcej informacji o Restauracji Presto

Po wizycie zachęcamy do podzielenia się opinią

Presto- włoskie smaki na Ursynowie, 6.0 out of 6 based on 313 ratings

Twoja opinia