Spotkanie ?Kresy i bezkresy? w Restauracji Kresowiak

Restauracja Kresowiak zaprasza na szóste spotkanie z cyklu ?Kresy i bezkresy??, które odbędzie się 17 listopada o godzina 19.00. Temat najbliższego spotkania to „Lwoski frygani. Restauracje, knajpy i kawiarnie Lwowa.”

W ramach Dni Lwowa i Kresów Południowo -Wschodnich, które od 13 do 27 listopada odbywają się w stolicy spotkanie poświęcone znanym i zapomnianym knajpom i kawiarniom lwowskim, ich właścicielom i słynnym bywalcom. W programie m. in. opowieść o prestiżowych restauracjach Atlasa i George?a, ulubionej przez matematyków Kawiarni Szkockiej, restauratorze mecenasie Naftule Toepferze czy czekoladowym królu Władysławie Zalewskim.

Restauracja ?Kresowiak? sięgająca do kresowych inspiracji i tradycji kulinarnych to także miejsce gdzie można zetknąć się z wielowątkowym, niepowtarzalnym dziedzictwem Kresów. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu ?Kresy i bezkresy?, realizowanego wspólnie przez Dom Spotkań z Historią w Warszawie i Restaurację Kresowiak pod patronatem Centrum Kultury Wilanów.

Więcej informacji o Restauracji Kresowiak

Po wizycie zachęcamy do dzielenia się opiniami.

Spotkanie ?Kresy i bezkresy? w Restauracji Kresowiak, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Opinie

  • avatar

    |

    byłam na spotkaniu, bardzo ciekawe! Gratuluje inicjatywy i pomysłu. Kawa i sernik też niczego sobie:)

Twoja opinia