„W grupie siła”- czyli weekendy z Grand Kredens

Wszelkie, nawet najprostsze, potrawy smakują najlepiej, jeśli degustuje się je w doborowym towarzystwie, a w dodatku w pięknym otoczeniu. Rodzinna atmosfera i celebrowanie posiłku w dzisiejszych czasach, kiedy żyje się w dużym pośpiechu, to najwyższe dobro. Restauracja Grand Kredens, pragnie połączyć wszystkie te czynniki, dlatego przygotowała dla swoich gości nowy cykl weekendów pod hasłem ?W grupie siła?.

Grand Kredens serdecznie zaprasza rodziny z dziećmi oraz grupy znajomych, nawet 3-4 osoby, na weekendy pełne niespodzianek. Co tydzień nowe, interesujące dania ? na przykład pstrąg faszerowany sandaczem i otulony boczkiem. Poza tym, weekendowe zniżki na drinki. A po obiedzie, składającym się z pysznej przystawki, wyśmienitej zupy i sycącego dania głównego, goście, także najmniejsi, otrzymają miły prezent, który później, w zaciszu domowego ogniska, obudzi ciepłe wspomnienia.

Nawet najmłodszy gość, poczuje się w Grand Kredensie jak w domu. Kucharze z przyjemnością spełnią zachcianki dotyczące dań lub deseru i dostosują menu do podniebień małych smakoszy. W czasie tych wyjątkowych weekendów, wszyscy doświadczą miłej, rodzinnej atmosfery.

Więcej informacji o Restauracji Grand Kredens

"W grupie siła"- czyli weekendy z Grand Kredens, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia