Przyjęcia Świąteczne w Klubie Sosnowym

Restauracja Klub Sosnowy w Businessman Institute to wymarzone miejsce na każde przyjęcie. Eleganckie wnętrza, wspaniała kuchnia, doskonała obsługa, bogaty wachlarz usług dodatkowych oraz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie naszych managerów – gwarantują, iż sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.

Czytaj dalej »

Oferta świąteczna Restauracji Vilanova

Firmowa wigilia jest doskonałą okazją do wspólnego spotkania wszystkich pracowników, podziękowania im za całoroczny trud i wspólną pracę oraz złożenia sobie szczerych życzeń w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj dalej »

Świąteczne spotkania w Amber Room

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czas magiczny, pełen radości i wzruszeń.Z tej okazji restauracja Amber Room przygotowała świąteczne menu na kolację wigilijną w wytwornym wnętrzu.

Czytaj dalej »

Oferta Świąteczna DelLusso

DelLusso Restaurant to miejsce, gdzie spotykają się ludzie. Aranżacja wnętrza tworzy wyjątkowy klimat różnych spotkań, tych kameralnych, jak również tych biznesowych.

Czytaj dalej »

Święta w Brooklyn Restaurant & Bar

W Brooklyn Restaurant & Bar kucharze dbają o każdy szczegół dania, a w tradycyjnej polskiej oraz amerykańskiej kuchni wykorzystują innowacyjne metody i elementy kuchni międzynarodowej. W ten sposób zostało również stworzone przykładowe menu świąteczne, z którego dania podawane są podczas kolacji świątecznych.

Czytaj dalej »

Bistecca Bistro – oferta świąteczna

Klimatyczna restauracja Bistecca Bistro znana jest przede wszystkim z bogatego menu mięsnego, a szczególnie steków przyrządzanych na różne sposoby. Z restauracji nie wyjdą głodni także miłośnicy ryb i makaronów.

Czytaj dalej »

Oferta Świąteczna Bistro Warszawa

Bistro Warszawa to klimatyczny lokal znajdujący się na Starym Mieście w Warszawie, to nie tylko miejsce idealne na oderwanie się od szarej rzeczywistości w ciągu tygodnia, ale także odpowiednie, by zorganizować wigilijne spotkanie w wyjątkowym klimacie.

Czytaj dalej »

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.