Il Patio & Planet Sushi

ul. Złota 59WarszawaPolska

telefon:
kuchnia:
japońska
typ lokalu:
restauracja
przedział cenowy:
od 40 do 60 zł
godziny otwarcia:
Obsluga platnosc kartaObsluga kelnerskaDania wegetarianskieLokal dla niepalacych
Polecane restauracje

Opinie o Il Patio & Planet Sushi

 • avatar

  |

  Zaczęło się fajnie. Pani kelnerka miła, zamówiłem jedzenie, po 10 minutach było już gotowe (lasagne). Jedzenie smaczne, więc z uśmiechem poprosiłem Panią, aby przygotowała mi kolejną lasagne na wynos. Wcześniej zapłaciłem, ponieważ trochę się śpieszyłem. I to był mój największy błąd. Na lasagne czekałem godzinę…….. Pani w między czasie ani razu nie przyszła, aby załagodzić sytuację. Kiedy podszedłem i zapytałem, czy długo będę jeszcze czekał, Pani powiedziała, że za 2 minutki będzie (była za kolejne 15 minut). Poziom mojego zdenerwowania osiągnąć apogeum, ale żeby nie robić już afery, która i tak nic by nie wniosła, postanowiłem pokornie czekać. Pani podając mi zamówioną lasagne nie powiedziała nawet przepraszam, po prostu rzuciła mi jedzenie na stół i odeszła. Nie jestem czepliwy, ale to, co Pani zrobiła było po prostu chamskie i niedopuszczalne. Zdecydowanie nie polecam !!!!!

 • avatar

  |

  Plus za widok na panoramę Warszawy. Jeśli chodzi o włoską kuchnię, to średnio ? makarony pływają w tłustych sosach. Sushi natomiast całkiem w porządku, ceny nie są jakieś specjalnie wyższe od innych knajp sushi, składniki świeże, wszystko ładnie podane.

 • avatar

  |

  Polecam makarony w Il Patio – te w śmietanowych sosach są obłędne, nic nie brakuje też klasycznej lasagne i sałatce z pieczoną kaczką :) Niestety porcje nie są zbyt duże…

Twoja opinia