Tawerna Korsarz

ul. Gostyńska 45WarszawaPolska

Tawerna Korsarz, 3.0 out of 6 based on 212 ratings
telefon:
(22) 631 04 41
kuchnia:
przekąski
typ lokalu:
pub
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
Pon.-Niedz.: 15.00-do ostatniego gościa
Obsluga platnosc kartaWiFiDania wegetarianskiePiwoWinoDrinki
Polecane restauracje

Opinie o Tawerna Korsarz

 • avatar

  |

  Bardzo fajne miejsce – wystrój z klimatem w żeglarskim stylu. Kuchnia wyśmienita… dania główne powalają na kolana! Obsługa miła, sympatyczna – ogólnie lokal na 5! :) Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz ze znajomymi czy rodziną.

 • avatar

  |

  Bardzo się zepsuli!

  Kiedyś to było fajne miejsce z miłą obsługą, dobrą muzyką itd…
  Niestety ostatnimi czasy bardzo się zepsuło. Podczas mojej przedostatniej wizyty podano mi zupę w chlebie tak starym, że prawie nie dało się go ugryźć (nie pomogło mu także to że kucharz postanowił go zgrilować na kamień) kiedy poprosiłem żeby go wymieniono dostałem równie stary, ale nie upieczony (szkoda bo kiedyś potrafili to zrobić na tyle dobrze, że przez długi czas było to moje ulubione danie u nich) Ostatnim razem kiedy tam byłem okazało się że pani menadżer postanowiła że nie wywiązywać się z oferty rabatowej. Jak stwierdziła, sama układała tą ofertę i było dla niej oczywiste i ‚logiczne’ że stwierdzenie „Zniżka 50% na całe piwo zakupione tego dnia” dotyczy tylko dwóch osób dlatego kelner wybrał sobie jedno z naszej trójki dla którego oferty nie uwzględniono. Ogólnie cała sytuacja skończyła się nieprzyjemną kłótnią, dużym niesmakiem i wrażeniem że lokal jest już tak popularny iż nie potrzebują już dbać o klientów i zwyczajnie mają ich w ‚poważaniu’

  Minie długi czas zanim zdecyduję się znów odwiedzić ten lokal

 • avatar

  |

  Bardzo ciekawa atmosfera, z głośników lecą szanty. Polecam krążki cebulowe ? niby coś zwykłego, ale pyszne. Ciekawe nazwy w karcie. Wystrój klimatyczny, obsługa miła.

 • avatar

  |

  Lokal warty odwiedzenia niezależnie czy jest się miłośnikiem Piratów z Karaibów czy nie :) Atmosfera bardzo klimatyczna – nie sztywna i nie krępująca. Ludzie, którzy tam bywają serdeczni i przyjacielscy, dawno nie byłem w miejscu gdzie takie osoby przeważają. Jedzenie dobre, szczególnie dania z grilla i tanie, ceny zaczynają się od 15zł a najdroższe chyba jakoś ok 40zł. Obsługa sympatyczna, jak pisałem wcześniej nie nadęta, uśmiechnięta i pomocna. Polecam odwiedzenie, ja stałem się stałym gościem :)

 • avatar

  |

  Pyszne jedzenie!:) Bardzo fajna stylizacja, miła obsługa … generalnie polecam:) Ja wrócę tam jeszcze nie raz:)

Twoja opinia