Belvedere zaprasza do szampańskiego ogrodu

Jest tylko jedno takie miejsce, gdzie w towarzystwie przechadzających się dumnych pawi, można delektować się wykwintną kuchnią i niepowtarzalną atmosferą ogrodu Łazienek Królewskich, popijając przy tym prawdziwego, francuskiego szampana – za jedynie 29 zł za kieliszek.

Restauracja Belvedere w Łazienkach Królewskich wprowadziła właśnie nową kartę menu, dedykowaną gościom pragnącym spędzić letnie popołudnie w ogródku restauracji ? czyli w Belvedere Lounge. Tegoroczna oferta ogrodowego menu Belvedere została wzbogacona szeroką gamą wyśmienitych szampanów, oferowanych w atrakcyjnych cenach.

Belvedere Champagne Garden to propozycja zarówno znanych marek jak Moët & Chandon, Veuve Clicquot, Ruinart, Krug czy Dom Perignon oraz szampanów do tej pory w Polsce niedostępnych ? szampanów z kolekcji elitarnego klubu francuskich producentów i plantatorów z regionu Szampanii ? Club Trésors de Champagne.

W ofercie Belvedere Champagne Garden znajduje się m.in. degustacyjne trio szampanów Club Trésors de Champagne podawanych ze specjalnie do nich dobranymi przekąskami szefa kuchni – w cenie 99 zł, oraz szampan Moët & Chandon Ice Imperial – pierwszy na świecie szampan stworzony do serwowania na lodzie w gorące, słoneczne dni ? w cenie 49 zł za kieliszek i 320 zł za butelkę.

Belvedere Champagne Garden to wyjątkowa propozycja na spędzenie szampańskiego popołudnia lub wieczoru.

Restauracja Belvedere to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na kulinarnej mapie Polski. Mieści się w Nowej Oranżerii w warszawskich Łazienkach Królewskich. Swój niepowtarzalny charakter zawdzięcza połączeniu ponad 150 letniej architektury, egzotycznej roślinności i nowoczesnej elegancji szklanego pawilonu. Wykwintna kuchnia, unikatowy wystrój oraz towarzystwo przechadzających się wokół pawi, czyni ją wyjątkowym miejscem, pozwalającym oderwać się od zgiełku miasta. To doskonały wybór zarówno na romantyczne kolacje we dwoje, uroczystości rodzinne, jak i oficjalne spotkania biznesowe. Kuchnia Belvedere, obecnie prowadzona przez szefa Adama Komara, od lat ceniona jest przez przedstawicieli świata dyplomacji, biznesu oraz kultury i sztuki. Od 2008 roku Restauracja Belvedere wyróżniana jest również w przewodniku MICHELIN GUIDE.

Więcej o Restauracja Belvedere w Łazienkach Królewskich

Belvedere zaprasza do szampańskiego ogrodu, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.