O serwisie

Gastrowawa.pl jest serwisem łączącym bywalców restauracji, pracowników gastronomii oraz fanów gotowania i kulinariów w jedną społeczność.

Artykuły opisujące nowości na rynku, ciekawe lokale i nowe trendy oraz bogata baza przepisów gwarantują, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Doradzamy, gdzie pójść na pyszny lunch czy romantyczną kolację, w której restauracji zorganizować przyjęcie lub spotkanie w gronie przyjaciół. Na bieżąco informujemy o najsmakowitszych propozycjach menu, odnajdujemy najlepsze kąski ze świeżych, sezonowych produktów. Ułatwiamy wyszukiwanie restauracji zgodnych z Waszymi wymaganiami. Nasza precyzyjna wyszukiwarka, dzięki wszechstronnym kategoriom wyszukiwania, błyskawicznie przekieruje wszystkich zainteresowanych do restauracji najbardziej odpowiadających oczekiwaniom.

Nie umknie nam żadne ciekawe wydarzenie kulinarne. Opisujemy i polecamy te najlepsze. Wyodrębniliśmy przestrzeń dla internautów, tak by mogli komentować i recenzować odwiedzone restauracje. Zachęcamy do korzystania z opinii innych i dzielenia się własnymi wrażeniami gastronomicznymi.

Bywalcom restauracji pomagamy odkryć wszystkie smakowite tajemnice kulinarnej Warszawy, zaciekawiamy artykułami o sztuce gotowania, inspirujemy ciekawymi przepisami. Dbamy o jak najwięcej korzyści dla użytkowników naszego serwisu, eksplorujących restauracyjną mapę Warszawy. To właśnie z myślą o Was stworzyliśmy kartę rabatową gastrowawa.pl, umożliwiającą korzystanie z rabatów i promocji w ponad 70 miejscach w Warszawie – restauracjach, kawiarniach, klubach.

Właścicieli restauracji wspieramy w wypromowaniu ich lokali. Naszym doświadczeniem i wiedzą ułatwiamy wybór i realizację nawet najbardziej szalonych pomysłów. Patronujemy wartościowym wydarzeniom kulinarnym.

Gastrowawa.pl to portal dla wszystkich, którym dobry smak nie jest obojętny. Nieważne, czy jesteś pasjonatem gotowania, kulinarnym laikiem, a nawet jedzeniowym sceptykiem. Jeśli bliska jest ci sprawa przyjemnie spędzonego czasu i jakości kuchni, Gastrowawa.pl jest stworzona dla Ciebie

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.