Brunche rodzinne w Dawnych Smakach

Restauracja Dawne Smaki przy Nowym świecie 49 przygotowała specjalną ofertę brunchy rodzinnych.

Brunch rodzinny serwowany jest w każdą niedzielę pomiędzy godziną 12.oo – 17.oo w cenie 49zł odosoby dorosłej ,dzieci do lat 6 gratis. Oferta przygotowana jest w formie szwedzkich stołów w oparciu o formułę ,,jesz ile chcesz”.

Zakres przewidzianego menu to kuchnia polska oparta na zmienności regionalnych potrawach z uwzględnieniem kuchni Podhala, Małopolski, Podlasia, Mazowsza, Kurpi , Kujaw, Warmii i Mazur…

Restauracje serwuje zarówno potrawy mięsne jak i ryby oraz mączne specjały przygotowane oparciu o sprawdzone receptury. Różnorodność przekąsek i deserów zadowoli gusta wszystkich smakoszy,nawet osób objęty specjalną dietą.

W ramach oferty brunchowej zostały również uwzględnione napoje zimne oraz wino. Dla najmłodszych Gości przygotowany został kącik animacyjny z profesjonalną opieką animatorek.

Restauracja Dawne Smaki pomoże powrócić wspomnieniami do dzieciństwa. W momencie przekroczenia progu restauracji poczujesz niezapomnianą atmosferę, która będzie towarzyszyła Tobie na długo. Kucharze zainspirowani przepisami z dawnych czasów, dzięki swojej pasji do gotowania, tworzą prawdziwą, dawną polską kuchnię.

Więcej o Restauracji Dawne Smaki

Brunche rodzinne w Dawnych Smakach, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.