Business Lunch w Restauracji 99

Restauracja 99 wielokrotnie już nagradzana m.in. za najlepszą kuchnię międzynarodową, podbija podniebienia odwiedzających ją gości od 15 lat! Kucharze z 99 dbają o każdy szczegół serwowanych potraw kuchni polskiej w nowoczesnym wykonaniu z elementami kuchni międzynarodowej.

Nowy szef kuchni Restauracji 99, Arkadiusz Janczarek, zaprasza na zachwycające swoją prostotą, ale jednocześnie porywające w smaku zestawy Business Lunch. Opcja menu lunchowego to codziennie nowe menu, złożone z trzech dań, serwowane w cenie od 59zł za osobę. Zestawy lunchowe serwowane są od poniedziałku do piątku,  w godzinach od 12:00 do 16:00.

Business lunch to świetny wybór dla osób, którym zależy na jakości, ale i na czasie. Menu osobiście układa szef kuchni, używając produktów sezonowych oraz zwracając uwagę na różnorodność smaków oraz sposób podania. Menu lunchowe to propozycja zarówno dla przedstawicieli świata biznesu, jak i na spotkania z rodziną lub znajomymi.

Podczas business lunchów goście Restauracji 99 będą mogli spróbować między innymi spaghetti z suszonymi pomidorami i szpinakiem, owoców morza w pikantnym bulionie z pomidorami i trawą cytrynową, czy też musu czekoladowego z wiśniami amarena.

 

 

Business Lunch w Restauracji 99, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.