Czar przedwojennej Warszawy ? restauracja Dawne Smaki zaprasza na wyjątkowe wydarzenie

Restauracja Dawne Smaki to kulinarny wehikuł czasu ? przekraczając jej próg, natychmiast przenosimy się do sentymentalnej krainy wspomnień. Od 14. lipca restauracja przy Nowym Świecie zaprasza w podróż do przedwojennej Warszawy. W przestrzeni najpiękniejszego ogrodu w sercu stolicy odbędzie się elegancki dancing, taki jak za dawnych lat. Spotkania ?Pani minister tańczy? będą odbywały się cyklicznie, co niedzielę.

W każdą niedzielę w Dawnych Smakach odżyją najlepsze wartości minionych lat ? bliskość, szacunek, kindersztuba, klasa i elegancja. W malowniczej przestrzeni dziedzińca restauracji zapanuje atmosfera przedwojennych uroczystości. Dancing poprowadzi Tomasz Bielski Retro Band. Do dyspozycji gości będzie wypożyczalnia strojów z epoki ? smokingów, sukni, kapeluszy i dodatków dla wszystkich dam i gentelmanów. Goście przeniosą się w czasy, gdy szampańska zabawa odbywała się w eleganckim stylu, można było z klasą uwodzić i czuć się uwodzonym, a taniec w parach zbliżał do siebie ludzi.

Zmęczeni uczestnicy zabawy będą mogli odpocząć od wrażeń, oglądając filmy z dwudziestolecia międzywojennego ? zaplanowano specjalne pokazy. Każdy z gości otrzyma od Dawnych Smaków kieliszek wódki Baczewski oraz lampkę wina.

Spotkania ?Pani minister tańczy? zaplanowane są na każdą niedzielę letnich miesięcy. Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego warto dokonać rezerwacji i powrócić do świata dawnych wartości, za którymi wszyscy tęsknimy.

Rezerwacje pod numerem telefonu 22 465 83 20. Koszt ? 40 zł od osoby.

Więcej o restauracji Dawne Smaki

Czar przedwojennej Warszawy ? restauracja Dawne Smaki zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.