Dzień Kobiet w New Orelans Bar & Restaurant

Dzień Kobiet w Klubie dla dżentelmenów? – alternatywna oferta spędzenia święta kobiet!

8 marca naszym babciom, mamom kojarzy się z miłym usmiechem panów w pracy, pudełkiem słodkich czekoladek czy wreszcie czerwonym , tradycyjnym goździkiem!

Dziś w dobie emancypacji kobiet, przejęcia przez nie wielu męskich ról czy zawodów dzień ten wygląda zupełnie inaczej!

Niecodzienną ofertę z okazji Dnia Kobiet przygotował warszawski Gentlemen’s Club New Orleans znajdujący się przy ulicy Zgoda 11.

Już sam fakt odwiedzenia miejsca , które kojarzy się głównie z rozrywką dla Panów przez Kobiety wzbudza spore zainteresowanie.

Jak się jednak dowiedzieliśmy od Pani Kasi Filip, która pełni tam funkcję managera ds. marketingu New Orleans to pierwszy w Polsce Klub dla dżentelmenów , który otwiera swoje drzwi szeroko dla płci pięknej!

Klub jest czynny także w ciągu dnia jako bar i restauracja a po godzinie 21:00 atrakcją nie tylko dla Panów są pokazy tancerek Pole Dance!

‚W naszym Klubie celebrujemy przede wszystkim piękno kobiecego ciała, umiejętności taneczne a jak wiadomo taniec Pole Dance już dawno opuścił mury go-go Klubów i wszedł na stałe do szkół tańca! Dbamy o każdy szczegół o wystrój wnętrza, jego atmosferę, zapach, światło co sprawia, że Panie chętnie nas odwiedzają! dobra i sprawdzona oferta naszej restauracji tylko temu sprzyja’ – mówi nam Pani Kasia

Kobiety, które odwiedzają Klub New Orleans szukają nowych przeżyć, są ciekawe męskiego świata i otwarte na nowe doświadczenia nie rzadko także przychodzą aby podziwiać tancerki Pole Dance.

’8 marca zapraszamy Panie na wyjątkowy pakiet jaki przygotowaliśmy a jest to degustacja sześciu, oryginalnych, francuskich szampanów w akompaniamencie idealnie dobranych przekąsek takich jak: owoce, prażone migdały czy oliwki z plastrami parmezanu oczywiście degustację będzie prowadził , opowiadał o każdym degustowanym szampanie mężczyzna‚ – przekazuje nam Pani Kasia.

Po degustacji Panie pozostają w strefie nocnej mogąc podziwiać tancerki Pole Dance a jednocześnie jeszcze bardziej zgłębiać zakamarki do tej pory wydawałoby się męskich rozrywek.

Dla naszych babć nie do pomyślenia dla nas w dzisiejszych czasach.. ciekawe!

Więcej informacji o New Orelans Bar & Restaurant

Dzień Kobiet w New Orelans Bar & Restaurant, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.