Dzień Kobiet w Restauracji Kresowiak

9 marca w Restauracji Kresowiak odbędzie się wyjątkowa premiera programu LADY BABA Kabaretu MIMOTO w składzie Anna Przybysz, Grzegorz Grzywacz i Marcin Masztalerz oraz grupy muzycznej Triodeon.

Program LADY BABA to przewrotny spektakl z zabawnym ?odwróconym? szowinizmem w tle, pełen zabawnych dialogów, monologów i poetyckich piosenek w klimacie kabaretu literackiego. Dla widzów artyści przygotowali szereg zabawnych niespodzianek wplecionych w widowisko. Powróci tez postać ?Dziadka kresowego? z radiowych programów ?TO SIĘ NADAJE?.

Autorem programu jest Jarosław Janowski znany satyryk, scenarzysta i reżyser, w którego bogatym dorobku artystycznym znajdziemy m.in.: reżyserię i prowadzenie kabaretonów na FAMIE 83 i 85, autorskie występy w programie ? Móżdżek po polsku? w Programie III PR . Jarosław Janowski był również wieloletnim szefem artystycznym klubu ?Pod Jaszczurami? w Krakowie, autorem i prowadzącym ?Raport o stanie kabaretu? w klubie Hybrydy w Warszawie w latach 1982- 87.

Anna Przybysz  to wykonawczyni przebojów Ordonki oraz Edith Piaf. Specjalizuje się również w przedwojennych polskich szlagierach zabierając swoich słuchaczy w sentymentalną podróż do świata srebrnego ekranu i przedwojennych kabaretów. Grzegorz Grzywacz , aktor i mim (z kilkuletnim stażem w Pantomimie Tomaszewskiego we Wrocławiu) i Marcin Masztalerz ? aktor oraz reżyser Teatru Królewskiego w Wilanowie uzupełniają grupę.

Spektakl odbędzie się 9 marca na godzinę 19:00 w Restauracji Kresowiak. Bilety do kupienia na miejscu w cenie 25 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji o Restauracji Kresowiak.

Dzień Kobiet w Restauracji Kresowiak, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.