Ekskluzywna kolacja w Porto Praga

Restauracja Porto Praga przygotowała specjalne zestawy składające się z 4 dań, przystawki, zupy, drugiego dania oraz deseru w cenie 75 złotych !

Atrakcyjna cenowo oferta to idealna propozycja na obiad podczas spotkania biznesowego, czy też na kolacje w gronie przyjaciół. Plusem jest to, że specjalne zestawy obowiązują od poniedziałku do niedzieli, bez ograniczeń czasowych oraz z zasadą regularnego tworzenia nowego menu.

W menu znajdziemy takie pozycje jak sałatka z ośmiornicy z rukolą i pomidorkami czy też stek z łososia podany na cykorii z musem brokułowym.

Restauracja Porto Praga to miejsce idealne na ekskluzywną kolacje, spotkanie biznesowe czy też rodzinny obiad. Piękna architektura wnętrza oraz elegancki wystrój sprawiają, że przekraczając próg lokalu czujemy niezwykły klimat tego miejsca.

Tutejsza kuchnia inspirowana jest potrawami z całego świata, a kucharze dbają o to, aby goście poznali niekonwencjonalne połączenia smaków jednocześnie czując delikatne nawiązanie do tradycji.

Jeśli szukasz alternatywy dla przepełnionych lokali w ścisłym centrum, ta piękna i niezwykle klimatyczna restauracja może być świetną okazją do odwiedzenia warszawskiej Pragi. Tym bardziej, że dojazd z centrum zajmuje tylko 8 minut!

Rezerwacje można dokonywać pod numerem 22 698 50 01.

Więcej informacji o Porto Praga

Ekskluzywna kolacja w Porto Praga, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.