Japońskie smaki na starówce

Aura wreszcie zaczęła sprzyjać wiosennym spacerom. Gdy zgłodniejemy podczas takiej przechadzki w okolicach Starówki, wcale nie musimy wybierać spośród wszechobecnych restauracji z tradycyjną polską czy włoską kuchnią. W sercu Starego Miasta znajduje się restauracja Tekeda, gdzie można skosztować azjatyckiej atmosfery i oryginalnego japońskiego sushi.

Tekeda na ulicy Freta to miejsce nowe ? bo otwarte w styczniu tego roku, a jednak z tradycjami. Pierwszy lokal tej marki pojawił się w 1999 roku, jako jedna z pierwszych restauracji sushi w Warszawie. Dbałość o jakość i świeżość produktów oraz wysokie kwalifikacje pracowników opłaciły się ? Tekeda gości wielbicieli sushi nieprzerwanie od 14 lat.

Marcin Kaliszewski, właściciel sieci restauracji Tekeda przekonuje: ?Dobre sushi nie musi być drogie!? I faktycznie, wystarczy spojrzeć w kalendarz promocji restauracji. Apetyt na japońskie przysmaki zostanie tu zaspokojony bez nadwyrężania portfela. Promocje trwają cały tydzień.

W poniedziałek za 3 maki zapłacimy jak za 2. Jeśli we wtorek zamówimy dowolny zestaw z menu, drugi zjemy za pół ceny. W środę natomiast, 3 sushi z łososiem będą nas kosztowały jak 2. W czwartek okazja dla amatorów sushi pieczonego ? ceny obniżone o 25%. W piątek do każdego zestawu otrzymamy wino, a przez cały weekend japońska uczta: za 59 zł jemy bez ograniczeń sushi i dania z woka. Ponadto, w tygodniu codziennie od 12 do 16 lunch w okazyjnej cenie. Promocje działają tylko w restauracji. Realizowane są również zamówienia na terenie całego miasta.

Wizyta w Tekedzie to nie tylko przyjemność dla podniebienia ? można również nacieszyć oko widokiem dań przygotowywanych bezpośrednio przy gościach przez kucharzy szkolonych u japońskich mistrzów. Do tego łyk sake, wina choya czy tradycyjnego piwa i prosto z warszawskiej Starówki przeniesiemy się do Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o restauracji Tekeda.

Japońskie smaki na starówce, 3.5 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.