Kino od kuchni

Wielbiciele dobrej kuchni i znakomitego kina będą mieli wyjątkową okazję wziąć udział w wydarzeniu, które połączy ich obie pasje. W środę, 24. lipca w Multikinie w Złotych Tarasach odbędzie się drugie spotkanie z cyklu Kino od kuchni.

Kino od kuchni to cykliczny projekt, w ramach którego co miesiąc na ekranach wybranych kin sieci Multikino prezentowane są filmy nawiązujące do tematyki slow food.

Spotkanie, które odbędzie się 24. lipca to już drugie wydarzenie cyklu. O godzinie 20:00 rozpocznie się seans rosyjskiego filmu pt. ?Zanim noc nas nie rozdzieli?.

Fabuła komedii oparta jest na autentycznych rozmowach podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej prestiżowych moskiewskich restauracji. Film równocześnie rozbawia i smuci, obnażając kondycję mentalną współczesnej społeczności rosyjskich bogaczy; kobiet, które wybierają pomiędzy uczuciem a pieniędzmi, producentów filmowych, którzy nie wiedzą, co tak naprawdę filmują, wyczerpanych biznesmenów, którzy czasem mówią ?a pieprzyć to wszystko.?

Pokazy filmu, poza Warszawą, odbędą się w 11 innych polskich miastach (Wrocław, Kraków, Łódź, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Koszalin, Zabrze, Rybik, Rzeszów, Gdynia). Widzowie z Gdańska będą również mogli obejrzeć pokaz gotowania na żywo z Dawidem Gaboriaud oraz zdegustować filmowe potrawy.

Ceny biletów:
Bilet normalny ? 20 PLN
Bilet Facebookowy ? 16 PLN
www.multikino.pl

Głównym Partnerem wydarzenia jest LG Electronics oraz Delikatesy Alma.

Kino od kuchni, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.