Kino od Kuchni

Wielbiciele dobrej kuchni i znakomitego kina będą mieli wyjątkową okazję wziąć udział w wydarzeniu, które połączy ich obie pasje. W poniedziałek, 21 października w Multikinie w Złotych Tarasach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kino od kuchni.

Na październikowy pokaz w ramach cyklu „Kino od kuchni” wybrano film „Klopsiki kontratakują” – kontynuację animowanej komedii „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. Świat wreszcie poznał się na geniuszu konstruktora Flinta Lockwooda. Został on nawet zaproszony do współpracy przez firmę, która wymyśla różne nowoczesne technologie ułatwiające życie. Niestety, Flint nagle dowiaduje się, że jego poprzedni, nieudany wynalazek – maszyna zmieniająca wodę w żywność – nadal działa. Ale teraz produkuje niebezpieczne jedzeniowo-zwierzęce hybrydy (jerzęta? zwijedzenie?). Maszynę koniecznie trzeba unieszkodliwić, a los świata znowu spoczywa w rękach Flinta. W polskiej wersji językowej wystąpili m.in.: Jacek Bończyk, Monika Pikuła, Tomasz Borkowski i Anna Sztejner-Pierczyńska.

21 października „Kino od kuchni” odbędzie się w wybranych Multikinach: Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Szczecin, Koszalin, Zabrze, Rybnik, Rzeszów, Gdynia.

Bilety na film oraz pokaz gotowania z degustacją potraw kosztują 18 złotych. Bilety już dziś są dostępne w kasie kina lub przez stronę www.multikino.pl.

Sponsorami cyklu „Kino od kuchni” zostali: LG oraz Alma.LCD-Kino_od_kuchni-Klopsiki

Kino od Kuchni, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.