KONKURS z myTaxi ? podróżuj taksówką tak, jak chcesz!

Wyobraź sobie, że po przepysznej kolacji w jednej z restauracji w mieście, nie zamierzasz wracać z ukochaną osobą w tramwajowym ścisku, a po kilku kieliszkach czerwonego wina nie ma mowy o tym, by wsiąść za kierownicę własnego samochodu. Jedyne, co przychodzi wtedy do głowy to podróż taksówką. Tu jednak pojawia się kolejny problem. Nie pamiętasz numeru, stawek, a w dodatku nie masz pojęcia, na jakiej jesteś ulicy. Wtedy z pomocą przychodzi darmowa aplikacja myTaxi na smartfony.

Wystarczy kilka kliknięć, a taksówka będzie już w drodze, gdyż myTaxi to indywidualna, przejrzysta oraz wygodna aplikacja do zamawiania taksówek. To także światowy pionier i lider rynku wśród tego typu aplikacji. W Niemczech, gdzie mieści się główna siedziba, firma posiada 25% udziałów rynkowych, co oznacza, że co czwarta taksówka współpracuje z myTaxi, które pobrano już 3 miliony razy. myTaxi gwarantuje bezpośrednie połączenie między kierowcą i pasażerem w aż 5 krajach Europy (w Polsce od września 2012 roku), a od niedawna także w Stanach Zjednoczonych.

Dzięki zastosowanym w myTaxi rozwiązaniom, pasażer ma pełną kontrolę nad zamawianą taksówką. Otrzymuje bowiem pakiet informacji ? szczegóły dotyczące pojazdu, średnią ocenę pasażerów za podróż z danym kierowcą oraz jego numer telefonu i zdjęcie. Aplikacja myTaxi dzięki zintegrowanej funkcji GPS zlokalizuje położenie użytkownika na mapie i sama wybierze najbliższego dostępnego kierowcę. W dowolnym momencie oczekiwania można się z nim skontaktować bezpośrednio, a także śledzić w trybie rzeczywistym, gdzie aktualnie się znajduje.

Menu zostało tak zaprojektowane, by pomóc użytkownikowi. Pasażer może otwierać aktywne elementy zamówienia na bocznej krawędzi ekranu, a dodatkowo przy użyciu ?Przewodnika?, sprawdzić objaśnienia do poszczególnych przycisków. Użytkownik w każdym momencie może wrócić do samouczka i przejść przez niego jeszcze raz, naciskając ikonę znaku zapytania znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu. Po przeciwnej stronie, w prawym dolnym rogu, znajduje się ikona radaru ? po kliknięciu na nią na mapie pojawią się ikony oznaczające taksówki ? żółte (wolne) i szare (realizujące zamówienie). Zamówienia dokonuje się, klikając na znajdujący się na dole ekranu żółty przycisk ?T?. Aplikacja pozwala także wybrać sposób płatności, zdefiniować cenę za kilometr przejazdu lub wybrać ekotaksówkę i podróż z pupilem. Po wskazaniu preferencji, zapytanie o kurs otrzymają tylko ci kierowcy, którzy spełniają wszystkie wymagania. Po każdym zakończonym kursie można przyznać kierowcy maksymalnie 5 gwiazdek oraz dodać go do swoich ulubionych.

Aplikację myTaxi można pobrać bezpłatnie ze strony www.mytaxi.net lub z AppStore i Google Play.

KONKURS:

Żeby zachęcić Was do wypróbowania aplikacji razem z MyTaxi, zorganizowaliśmy konkurs, w którym będziecie mieli szansę zdobyć jeden z 70 voucherów o wartości 20 zł, do wykorzystania na dowolny przejazd z MyTaxi. Aby wygrać, wystarczy uważnie śledzić nasz profil na facebook.com (facebook.com/gastrowawapl) i odpowiadać poprawnie na zadane pytania. Konkurs trwa od poniedziałku 18 lutego do niedzieli 24 lutego. Powodzenia!

KONKURS z myTaxi ? podróżuj taksówką tak, jak chcesz!, 5.1 out of 6 based on 717 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.