Kulturalny piątek w Absurdzie

Jak co tydzień w Absurdzie228 piątek będzie tętnił kulturą. Gości czeka podwójna dawka sztuki ? najpierw odbędzie się wernisaż fotografii, a następnie klimatyczny koncert. Na oba wydarzenia wstęp jest wolny.

O 19:00 początek wernisażu wystawy fotografii Dariusza Wilickiego ? PRZEKAZ HORYZONTALNY. Dariusz Wilicki mieszka i pracuje w Warszawie. Jest fotografem, grafikiem i informatykiem. Ukończył Warszawską Szkołę Filmową na kierunku Fotografia. W dorobku zawodowym ma m.in. pracę w charakterze fotografa dokumentalisty przy produkcji filmu fabularnego w reżyserii Janusza Zaorskiego ?Syberiada Polska?, gdzie uwieczniał najważniejsze sceny i pierwszoplanowych bohaterów oraz w Teatrze  Kwadrat, w którym portretował takie znakomitości, jak Jan Kobuszewski. Jego inspiracje fotograficzne to: Sally Mann, Tim Walker, Hiroshi Sugimoto, Michael Kenna, Josef Hoflehner.

O 20:00 rozpocznie się koncert zespołu The Wish. To duet wokalno-gitarowy stworzony przez Kaję Kaźmierczyk i Tomka Bogackiego. W swoim repertuarze sięgają po covery takich artystów, jak Aretha Franklin, Stevie Wonder czy The Rolling Stones. Gości czeka więc klimatyczny wieczór w rytmach Soulu, R&B i Rock?n?Roll?a. Kaja Kaźmierczyk to utalentowana wokalistka, która zdobyła uznanie w wielu konkursach wokalnych, a także programach telewizyjnych. Obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą. Tomek Bogacki jest instrumentalistą, kompozytorem, aranżerem i producentem muzycznym. Jako muzyk sesyjny regularnie współpracuje z takimi artystami, jak Krystyna Janda, Agnieszka Matysiak, Piotr Fronczewski, Marian Opania, a także warszawskimi teatrami: Polonia, Och Teatr, Ateneum, Polskim oraz Współczesnym. Jest założycielem i twórcą jedynego polskiego bandu funkowego Funky Trip Foundation.

Więcej informacji o Restauracji Absurd

 

Kulturalny piątek w Absurdzie, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.