Nowy kalendarz promocji w Zalewajce

Znajdująca się w urokliwym Konstancinie Gospoda Zalewajka, w której goście mogą skosztować wielu przysmaków staropolskiej kuchni, przygotowała nowy kalendarz promocji. Przez cały tydzień liczne promocje z pysznościami w smakowitych cenach.

W poniedziałek, na dobry początek, mozaika przeróżnych pierogów – po cztery sztuki każdego z bogatych smaków (ruskie, z kapustą i grzybami oraz z mięsem), podawane z wiejską śmietanką i surówkami. Promocja „Para za parę”, czyli dwie michy pierogów w cenie jednej – 32zł.

We wtorek – zupa dobra na wątrobę – do pysznych wątróbek drobiowych z patelni dowolna zupa gratis.

Środa to dzień po zbójnicku – gratka dla prawdziwych zbójów, ponieważ dwa placki po zbójnicku podawane są w cenie jednego.

Czwartek to już prawie piątek, a w Gospodzie to dzień z winem domowym za pół ceny, prosto z piwniczek Zalewajki.

W piątek promocja Napełniamy kielichy - za dwa puste kielichy po wódce Soplica lub winie domowym, trzeci napełniany jest gratis. Dodatkowo co piątek w Zalewajce świetna atmosfera, pyszne jadło i taneczna muzyka.

W sobotę dalsza część piątkowej promocji z napełnianiem kielichów.

Natomiast co niedzielę w Zalewajce całe rodziny zapraszane są na przepyszny brunch w cenie 49zł za osobę. Podawany jest w formie szwedzkiego bufetu z przekąskami zimnymi, sałatkami, zupami, daniami gorącymi oraz deserami, w godzinach 12:00-16:30. W tym czasie dla najmłodszych prowadzona jest Akademia Kulinarna, podczas której dzieci gotują, pieką ciastka, przygotowują pizzę i wyrabiają kluski. Poza tym, od 14-17 do posiłku przygrywa muzyka biesiadna na żywo.

 

* promocje obowiązują w godzinach 12:00-20:00 i nie dotyczą dań na wynos

 

Więcej informacji o Gospodzie Zalewajka

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.