Owocowe smaki na lato w kawiarniach Starbucks

W kawiarniach Starbucks pojawiły się nowe, orzeźwiające kawy w letniej wersji na zimno. Napoje Starbucks Refresha są tak owocowe, że aż trudno uwierzyć, że to kawa. Ponadto, goście mogą delektować się kawą Kati Kati, lekkimi deserami oraz nowymi propozycjami menu śniadaniowego.

Od 9 lipca w kawiarniach Starbucks energii dodadzą nam przełomowe napoje Refresha, zawierające owoce i soki owocowe w połączeniu z ekstraktem z zielonych ziaren kawy. Zielone ziarna kawy nie zostały poddane procesowi palenia, dzięki czemu przygotowane z nich napoje nie mają aromatu kawy, ale zawierają pobudzającą kofeinę oraz kwas chlorogenowy, czyli silny przeciwutleniacz o dobroczynnych właściwościach ? m.in. wspomagający odchudzanie i opóźniający procesy starzenia. Chętni na letnie orzeźwienie mogą wybierać w dwóch świeżych smakach ? limonkowym i jeżynowym. Starbucks Refresha są dostępne w wersji tall (9,90 zł), grande (11,90 zł) oraz venti (12,90 zł).

W letnie dni warto też delektować nowymi pozycjami deserowymi i śniadaniowymi. Goście kawiarni Starbucks mogą spróbować lekkiego ciasta cytrynowego lub pełnoziarnistego ciastka granola. Na zdrowe, lekkie śniadanie sprawdzą się płatki owsiane lub płatki crunchy ? obie wersje z pysznymi malinami i żurawiną.

Kolejna nowość w letnim menu Starbucks to kawa Kati Kati przygotowywana z ziaren pochodzących z Afryki Wschodniej, po raz pierwszy dostępna w Polsce. Jej smak łączy w sobie nuty cytrusów z Kenii z wyrazistą kwasowością ziaren z Etiopii. Całości dopełnia subtelny kwiatowy aromat. Bariści Starbucks proponują łączenie kawy z owocowym aromatem, dlatego doskonale będzie się komponować np. z nowym ciastem cytrynowym.

Owocowe smaki na lato w kawiarniach Starbucks, 4.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.