Pożegnanie Sezonu Foodtruckowego

To już drugie pożegnanie sezonu w historii Żarcia Na Kółkach. Rok temu foodtrucki żegnały lato na Bulwarze Flotylli Wiślanej, tam również miało miejsce powitanie tegorocznego sezonu. Wakacje 2014 to bogaty i pracowity okres dla zmotoryzowanych gastronomii: zlot nad Wisłą, na Mokotowie przy Nowym Teatrze, Festiwal, Mistrzostwa Burgerowe w Centrum oraz wyjazdowy zlot przy Hotelu Forum w Krakowie we współpracy z Forum Przestrzenie. Przed nami ostatnie w Żarcie Na Kółkach, wielki zjazd mobilnych gastrowozów, jadłomaszyn, jeżdżacych karmicieli z całej Polski. Foodtruckowe lato kończymy w samym sercu Warszawy pod Pałacem Kultury i Nauki w ramach plenerowego projektu Plac Defilad.

21 września w samym centrum Warszawy można spodziewać się prawdziwej uczty na wiele wiele dań oraz wystawy bardzo ciekawych samochodów, z których każdy zachwyca designem, pomysłem na aranżację i zachęca ciekawym menu. Zmotoryzowane restauracje od burgerów, przez taco, zapiekanki, sałatki, lody, ciastka, dania wege aż po pasty i wafle – smakowitości do wyboru do koloru zjadą się w jedno miejsce by wykarmić nawet najbardziej łakomych bywalców miejskich wydarzeń. Do tego wszystkiego muzyka do kotleta, tańca i różańca – smakowite kąski puszczą z głośników znani warszawscy DJe. Żarcie Na Kółkach to jedno z tych wydarzeń, które jest dla każdego, ale nie można powiedzieć, że jest równocześnie dla nikogo – dobrze zjeść lubią wszyscy!

Lista foodtrucków, na jesienny zlot wygląda smakowicie i jest naprawdę długa. Znalazło się na niej aż 46 foodtrucków z bardzo różnorodnym menu. To oznacza naprawdę solidną wyżerkę. Wszystkie foodtrucki wraz z podziałem na rodzaj podawanego menu (mięso, wege, słodkie, kawa) będzie można znaleźć w specjalnej sekcji aplikacji Going – goingapp.pl. Oto gwiazdy Pożegnania Sezonu:
B.B.Kings

Beef’n'roll

Bike Cafe

Bobby Burger

Buddies Cafe

Burger Park

Buła i Spóła

Burger na Kółkach

Burger Station

Burger Slow Food

Burger Time

Burning Hands & Plates

Car City Burger

Cheese Burger Slow Food

Chyży Wół

Co Ja Ciacham

Dobra Buła

Food Lovers

Freak Fish

Fresh Burgers

Gold Digger

Japadogi

Kartoflove

Kill Grill 1

Kill Grill 2

Kipi Kasza

Kingston Town Patty

Momo Smak

N’ice Cream

Lodolandia

Papu Mobile

Pepe Crepe

Pizza Truck

Różowa Krewetka

Smoke
Soul Food Bus

Szerdelek

Tornado Cafe

Urban Burritos

Waffiezz

Wheel Meal

Wild Beef

Wurst Kiosk

Zapiekanka Snack Bus

Zapieksy Wyborowe

Zjedz Burger

Żarcie Na Kółkach zrodziło się latem 2013 i miało być pomysłem jednorazowym, wakacyjnym w odpowiedzi na tętniące życiem tereny warszawskiej Wisły oraz gigantyczną popularność wozów z jedzeniem w naszym mieście. Realizacja tego projektu przerosła oczekiwania organizatorów oraz samych uczestników i spotkała się z tak ciepłym odbiorem oraz ogromną frekwencją gości, że projekt przerodził się w jedyny obecnie cykliczny event foodtruckowy. Wydarzenie pod Pałacem Kultury jest największym wydarzeniem foodtruckowym w naszej części Europy i pierwszym festiwalem skupiającym wyłącznie mobilne gastronomie w Polsce.

Więcej informacji:https://www.facebook.com/zarcienakolkach

Pożegnanie Sezonu Foodtruckowego, 5.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.