Psiastkarnia w Czyli Chilli

Restauracja Czyli Chilli postanowiła wybić się ponad inne restauracje oferujące menu dla psów i wprowadziła nowość, która z pewnością ucieszy właścicieli czworonogów. Z obserwacji właścicieli Czyli Chilli wynika, że reakcje na nowy przysmak już są entuzjastyczne. Psie babeczki, bo o nich mowa, wyglądają tak apetycznie, że goście są rozczarowani, bo to smakołyk nie dla nich, ale dla ich pupili.

Babeczki są oczywiście niesłodzone, wypiekane z ekologicznej mąki orkiszowej, z domieszką jogurtu bezcukrowego i żurawiny – te są różowe, z kremem (zdjęcie w galerii). Drugi rodzaj to coś bardziej wytrawnego – faszerowane mięsem i marchewką. Z testów na zaprzyjaźnionych z Czyli Chilli pieskach wynika, że czworonogi je uwielbiają! Co ważne, receptura ciasteczek była konsultowana z lekarzami weterynarii, więc miłośnicy psów nie muszą się obawiać o ich zdrowie. Właściciele restauracji zapraszają do Czyli Chilli wszystkich gości, którzy chcą sprawdzić, czy ich pupil też polubi psie babeczki. W zamian za przesłanie filmu z reakcją psa na ten smakołyk, proponują ciastko gratis.

Wypieczone zostały również herbatniczki w kształcie kotów. Czyli Chilli zapewnia, że do tej pory, nawet najbardziej wybredne czworonogi zaakceptowały propozycję nowego przysmaku. Warto zabrać swojego pupila do restauracji i sprawdzić. Niech pieski czują się rozpieszczone!

 

Więcej informacji o Czyli Chilli

 

Psiastkarnia w Czyli Chilli, 5.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.