Starbucks w Galerii Mokotów

Dzisiaj Starbucks otworzył swoją czternastą kawiarnię w Warszawie, w Galerii Mokotów, to już 32 lokal w Polsce.

Kawiarnia Starbucks w Galerii Mokotów znajduje się na drugim piętrze, obok kina Cinema City. Lokal o łącznej powierzchni 145 m2 ma postać kiosku, który zapewnia dobrą widoczność oraz łatwy dostęp zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych. Kawiarnia oferuje 76 miejsc siedzących, a także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi). Klienci centrum handlowego mogą odwiedzać ją codziennie: od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 22:00, i w niedziele od 10:00 do 21:00. Przewaga elementów drewnianych i ciepłych barw sprzyja relaksowi przy kubku aromatycznej kawy.

„Galeria Mokotów to jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie, zarówno wśród mieszkańców stolicy, jak i gości z innych miast i krajów, dlatego bardzo cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować im naszą wyśmienitą kawę. Jestem przekonana, że Starbucks świetnie wpisuje się w profil galerii. Mam też nadzieję, że nasza kawiarnia stanie się dla jej klientów jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc, żeby odpocząć po zakupach czy spotkać się z przyjaciółmi na kawę” – powiedziała Magdalena Mularuk, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Kawiarnie Starbucks oferują szeroki wybór popularnych napojów kawowych na bazie espresso, takich jak Caffè Latte, Caffè Mocha czy Cappuccino. Dostępne są także napoje miksowane z lodem Frappuccino® w rozmiarach tall, grande oraz venti. Oprócz świeżo parzonej kawy, klienci Starbucks mogą wybierać spośród kilkunastu rodzajów najwyższej jakości kaw ziarnistych 100% arabica o różnym profilu palenia (kawy lekko, średnio i mocno palone), pochodzących z Ameryki Łacińskiej, Afryki oraz regionu Azji i Pacyfiku. W europejskich kawiarniach Starbucks wszystkie napoje na bazie espresso przygotowywane są z ziaren z certyfikatem Fairtrade.

Menu Starbucks obejmuje również napoje nie zawierające kawy, szereg wypieków i ciastek, a także przekąsek przygotowanych specjalnie na śniadanie, lunch czy deser. Są wśród nich kanapki, wrapy, quiche, sałatki, bajgle, ciasta, muffiny oraz inne smakołyki. Dzięki tak bogatej i różnorodnej ofercie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie potrawy doskonale smakują w połączeniu z każdą z oferowanych przez Starbucks kaw.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.