Sylwester w Browar de Brasil

Restauracja Browar de Brasil, przy ul. Marszałkowskiej 80 organizuje szalonego Sylwestra w rytmie samby. Menu będzie składało się z dań kuchni brazylijskiej, oraz mięsnych przysmaków z grilla węglowego, z którego słynie Restauracja. Latynoskie rytmy w nowych, zaskakujących aranżacjach, połączone z najnowszymi hitami, na pewno zachęcą do tańca na specjalnie na ten dzień przygotowanym parkiecie.

W trakcie zabawy planowane są różne występy i atrakcje wprowadzające w klimat tematu przewodniego noc czyli karnawału w Rio. Dodatkową atrakcją będą konkursy z nagrodami.

W menu przygotowanym na tą noc znajdą się następujące pozycje:deska serów, deska mięs pieczonych, deska wędlin, sałatka z rukolą, pomidorkami cherry oraz mozarellą, sałatka brazylijska, feijonada (bekon, polędwica wieprzowa, kiełbasa, fasola czerwona, podawane z ryżem), costelinha (grillowane żeberka), frango Com Quiabo (gulasz z kurczaka z fasolą i delikatną polentą), ryba po brazylijsku, grillowany ananas, krem z kokosa, owoce krojone.

W ramach biletu na każdego z gości czeka butelka wódki Bols (o,5l), kieliszek szampana oraz napoje bezalkoholowe.  W trakcie imprezy będzie można również zamówić przygotowywane na miejscu piwo w trzech gatunkach, oraz dowolne alkohole ze stałej oferty restauracji.

Koszt biletu dla jednej osoby to 200 zł.

Więcej informacji o Browar de Brasil

Sylwester w Browar de Brasil, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia