Tydzień konkursów z Soto Sushi

Rozpoczynamy tydzień konkursów, w których do wygrania będą vouchery do restauracji Soto Sushi! Szczegóły można poznać dzięki śledzeniu profilu gastrowawa.pl na Facebooku.

6 i 7 września restauracja Soto Sushi serwowała swoim gościom wszystkie rodzaje sushi ze składnikiem, który pieści podniebienia koneserów na całym świecie. Tym tajemniczym elementem jest toro ? wykwintne, pochodzące z brzusznej części mięso tuńczyka o błękitnej płetwie. Określane najbardziej poszukiwanym mięsem ryby. Z pewnością, za jakiś czas, goście restauracji znów będą mieli okazję spróbować tego rarytasu.

Tymczasem, Soto Sushi, które od 20 sierpnia zaprasza już do dwóch restauracji ? na Wilczej i alei KEN na Ursynowie, oferuje swoim gościom bogate menu wypełnione przysmakami japońskiej kuchni. Można tu zjeść wszystkie rodzaje sushi ? nigiri, hoto maki, futo maki, california maki, tamago maki, gunkan maki oraz sushi z dodatkiem pieczonej ryby i wegetariańskie. Dostępne są również zestawy sashimi oraz inne potrawy kuchni japońskiej, np. zupy ? miso, suimono, tom yum lub sałatki. Całą ucztę można rozpocząć przystawkami w postaci krewetek w tempurze czy pierożków krabowych.

Wizyta w Soto Sushi to prawdziwa uczta, która koi zmysły. W tle słychać delikatną muzykę, a każde danie wygląda jak małe dzieło sztuki. Wszystkie, nawet najmniejsze talerze, są pięknie przystrojone ? rozmaitymi kiełkami i kawiorem. Ci, których, oprócz jedzenia, interesuje też samo przyrządzanie, mogą usiąść na wysokich krzesłach i obserwować proces tworzenia sushi. Jeśli całość ucztowania zakończy się wspaniałą zieloną herbatą z nutą jaśminu, do szczęścia nie będzie potrzebne nic więcej.

Więcej informacji o SotoSushi ul. Wilcza 26

Więcej informacji o SotoSushi al. Ken 84

 

Tydzień konkursów z Soto Sushi, 6.0 out of 6 based on 515 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.