Warsztaty kulinarne dla dzieci w Inabie

Jeśli zastanawiacie się, jak wykorzystać niedzielne popołudnie, szukacie miejsca dla siebie i swoich dzieci, a jednocześnie lubicie dobrze zjeść, restauracja Inaba przygotowała idealną dla Was propozycję – kulinarne warsztaty dla dzieci: „W poszukiwaniu smaku. Podróże do Kuchni Świata”, pierwsze z serii: „Czyli jakie?”.

Inaba oferuje nie tylko smaczne i świeże, estetycznie podane jedzenie, ale również gamę atrakcji dla dzieci! Po udanych wyprawach do kulinarnego świata Japonii, czas na podróż do Polski – kraju, w którym mieszkamy i który znamy. Dzieci poznają lepiej polskie potrawy oraz sprzęty kuchenne, jakich używa się na co dzień. Najmłodsi będą rozmawiać o polskich smakach, próbować, wąchać i dotykać, poznawać nowe składniki oraz utrwalać nazwy tych już znanych.

Inaba zaprasza wszystkie dzieci, by wybrały się w pierwszą kulinarną podróż po kuchniach świata właśnie podczas warsztatów w restauracji, gwarantuje przy tym dobrą zabawę, odkrywanie tego, co nieznane, a przede wszystkim kreatywne spędzenie czasu.

Warsztaty zaczynają się w niedzielę 24 lutego o godzinie 12:00 i będą prowadzone z udziałem Pani Anny Leśniewskiej-Pindor z Lekcji Smaku. Dzieci (w wieku 4-8 lat) uczestniczą w zajęciach samodzielnie, a rodzice są w tym czasie zapraszani na odpoczynek i obiad w sali restauracyjnej. Mogą zrelaksować się i zjeść coś pysznego, gdy dzieci będą się swietnie bawić pod czujnym okiem opiekunki.

 

Miejsce: Restauracja Japońska Inaba

Termin: 24 lutego 2013 roku, godz. 12:00-13:00

 

Zapisy: warsztaty@inaba.pl

35zł/os.

 

Więcej informacji o restauracji Inaba

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.