Warsztaty kulinarne dla dzieci w Inabie

Restauracja Inaba zaprasza wszystkie dzieci na drugie z cyklu „W poszukiwaniu smaku. Podróże do Kuchni Świata” warsztaty kulinarne. Tym razem tematem będzie kuchnia francuska.

Dzieci zapraszane są do francuskiego stołu. Dowiedzą się, co jedzą mali Francuzi oraz jakie są pory posiłków we Francji. Przedstawiona zostanie kuchnia francuska w dziecięcej odsłonie. Na zajęciach dzieci będą uczestniczyć w przygotowaniu i degustacji potraw.Prowadząca zajęcia, p. Anna Leśniewska-Pindor, dużą wagę przywiązuje do dziecięcej diety – jakości i pochodzenia produktów, atmosfery przygotowywania potraw, estetyki. Lekcje smaku to pokazanie dzieciom, jak można i jak należy się odżywiać, jakie produkty są wartościowe i – co ważne – skąd pochodzą. Dzieci poznają różnorodność smaków, organizatorzy starają się przeciwstawić szybkiemu i nieprzemyślanemu spożywaniu posiłków poprzez pokazanie kuchni innych krajów. Tym razem dzieci wybiorą się w podróż do Francji – kraju bogatego w smaki.

Warsztaty zaczynają się w niedzielę 10 marca o godzinie 12:00. Dzieci (w wieku 4-8 lat) uczestniczą w zajęciach samodzielnie, a rodzice są w tym czasie zapraszani na odpoczynek i obiad w sali restauracyjnej. Mogą zrelaksować się i zjeść coś pysznego, gdy dzieci będą się swietnie bawić pod czujnym okiem opiekunki.

 

Miejsce: Restauracja Japońska Inaba

Termin: 10 marca 2013 roku, godz. 12:00-13:00

 

Zapisy: warsztaty@inaba.pl

35zł/os.

 

Więcej informacji o restauracji Inaba

 

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.