Wiosenne uroczystości w Czyli Chilli

Przyszła wiosna, a wraz z nią coraz więcej okazji do spotkań i przyjęć. Zielone i jasne przestrzenie restauracji Czyli Chilli zapraszają do świętowania w większym gronie. Obsługa restauracji zadba, by były to wydarzenia niezapomniane. Taka właśnie może być komunia Twojego dziecka.

Czas przyjęć komunijnych to najbardziej smakowity moment wiosennych miesięcy; można przebierać w obfitości nowalijek, smakować pierwsze truskawki i szparagi. Nieodłącznym elementem atmosfery Czyli Chilli są zioła stojące na stołach nie tylko w roli ozdoby, ale przede wszystkim jako przyprawa na wyciągnięcie ręki. Aromaty bazylii, tymianku i rozmarynu zachęcają do skubania listków i urozmaicania smaku swojej potrawy.

Bohaterom komunijnego przyjęcia oraz ich przyjaciołom spodoba się stworzone specjalnie dla nich menu – a zwłaszcza niezwykłe desery: np. fondant czekoladowy czyli przepyszna, gorąca, płynna czekolada ukryta pod skorupką ciasta, beza z figowym kremem, a także klasyczne tiramisu. Starsi goście mogą według własnych upodobań poprosić o ostrzejsze przyprawienie swoich dań.

W Czyli Chilli można ugościć 46 osób. Biesiadnicy mają również do dyspozycji 60 miejsc w ogródku na zewnątrz. Na talerzach pojawią się dania kuchni śródziemnomorskiej, w której specjalizuje się restauracja. Wiosenne aromaty i smaki zapewnią świeże, sezonowe produkty – bo właśnie takie używane są przez doświadczonych kucharzy w Czyli Chilli.

Jako komunijne, pełne wiosennych niespodzianek menu, Czyli Chilli proponuje:

Łosoś z pieca w balsamicznych cebulkach z dzikim ryżem i blanszowanymi brokułami

Polędwiczki wieprzowe z boczniakami na ziemniaczano-chrzanowym puree

De volaille faszerowany masłem i szparagami z nowalijkami wiosennymi

Kurczak po prowansalsku z oliwkami i kaparami, peperonata z młodymi warzywami

Chłodnik z młodych buraczków z wiejską śmietaną i koperkiem

Krem z białych warzyw z okruchami błękitnego sera

Pieczywo własnego wypieku

Wachlarz śródziemnomorskich sałat

Owoce morza, ryby

Koszt przyjęcia w zielonych progach Czyli Chilli wynosi od 90 do 120 zł za osobę.

Restauracja organizuje również wyjątkowe przyjęcie ślubne, chrzciny, rodzinne uroczystości i inne spotkania w większym gronie.

Więcej informacji o restauracji Czyli Chilli.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.