Wyjątkowe Walentynki w Klubie Sosnowym

Chcesz, by tegoroczne Walentynki były wyjątkowe? Marzysz o balu karnawałowym w pięknych wnętrzach i eleganckiej atmosferze, z pysznym jedzeniem i gwarancją doskonałej zabawy?

W tym roku, możesz spełnić te życzenia za jedyne 99 zł od osoby – wybierając Bal walentynkowo – karnawałowy w Klubie Sosnowym!

W stylowych wnętrzach, położonego zaledwie 15 minut drogi od centrum Warszawy, pałacu zostało przygotowany dla Was niezwykłe wydarzenie. Nastrojowe dekoracje, pełne afrodyzjaków menu i wykonywane na żywo romantyczne przeboje – wprowadzą Was w magiczny, walentynkowy nastrój, a starannie dobrana mieszanka tanecznych hitów, przypomni wszystkim, iż karnawał trwa.

O zabawę na najwyższym poziomie oraz liczne konkursy i animacje, zadba sprawdzony duet DJ’sko – konferansjerski, zaś nasi kucharze – podbiją Wasze serca, wyśmienitymi daniami, z których część przygotują na Waszych oczach!

Restauracja gwarantuje noc pełną niezapomnianych wrażeń w wyjątkowym miejscu, do którego z przyjemnością będziecie powracać.

Cena biletu obejmuje :
miejsce siedzące przy bogato zastawionych stołach, wyborne menu – dostępne poniżej, napoje bezalkoholowe, welcome drink.
Przez cały wieczór obowiązywały będą promocyjne ceny alkoholi.

Więcej informacji o Klubie Sosnowy

Wyjątkowe Walentynki w Klubie Sosnowym, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.