Absurdalnie Kobiecy Wieczór

8 marca restauracja Absurd 228 zaprasza zarówno obchodzące wówczas swoje święto Panie, jak i Panów na niezwykły wieczór w doborowym towarzystwie. Punktualnie o godzinie 20:00 na scenie pojawi się oryginalny duet znany jako Panienki z Dobrych Domów.

Te urocze, młode damy zajmują się profesjonalnym budowaniem dobrego klimatu, a za materiał służą im znane i lubiane przez wszystkich kompozycje z lat 70, 80 i wczesnych 90. Wyjątkową aurę wieczoru podkreślą płynące z głośników wyłącznie damskie wokale. Nie zabraknie więc Kate Bush, Madonny, Bonnie Tyler czy Sade, podanych z subtelną pomocą płyt winylowych. Będzie nastrojowo, oryginalnie i bardzo kobieco.

Panienki z Dobrych Domów to wyjątkowe duo, którego kariera rozpoczęła się na pokładzie prywatnego odrzutowca Zbyszka Wodeckiego. Na swoim koncie mają między innymi występy u boku znanego kolektywu dyskdżokejskiego Panowie z Twardej. Swym urokiem osobistym i staranną selekcją muzyczną skutecznie umilają czas nawet najbardziej wymagającym słuchaczom.

 

Start: 20:00

wstęp wolny

rezerwacje miejsc: 22 252 04 01

 

Więcej informacji o Restauracji Absurd228

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.