6 urodziny restauracji Ganesh na Ursynowie

W obecnych czasach nowe indyjskie restauracje powstają jak grzyby po deszczu. Tymczasem restauracja Ganesh w Galerii Metro przy Al. KEN 93 raczy mieszkańców Ursynowa oryginalną indyjską kuchnią niezmiennie już od 2007 roku. Pod koniec września lokal obchodził będzie swoje 6 urodziny. Z tej okazji właściciele przygotowali dla swoich gości liczne atrakcje.

Warto pojawić się w restauracji Ganesh w dniach od 20 do 22 września, ponieważ obchody urodzin będą trwały przez cały weekend. Wśród największych atrakcji zapowiadane jest otwarcie nowej sali ze specjalnie przygotowanym kącikiem zabaw dla najmłodszych. – Przyjazny, rodzinny charakter od samego początku jest wizytówką tego miejsca – tłumaczy Tapinder Sharma, właściciel restauracji. – Klienci najczęściej przychodzą tutaj całymi rodzinami i to głównie z myślą o nich postanowiliśmy przekazać do użytku dodatkową salę. Dlatego też przyjemność przecinania wstęgi tym razem również zostanie oddana samym gościom.Otwarcie nowej sali to główna, choć nie jedyna atrakcja, przygotowana z okazji urodzin. Od piątku do niedzieli w restauracji przeprowadzane będą konkursy, w których będzie można wygrać vouchery do restauracji oraz zaproszenia do Multikina. Oczywiście będzie też specjalny urodzinowy tort, a dla dorosłych szampan i degustacja win, które będą również rozlosowywane wśród przybyłych gości. Z myślą o najmłodszych przeprowadzony zostanie także konkurs rysunkowy. Dodatkowo przez cały czas w atrakcyjnych cenach serwowane będą wyjątkowe dania spoza karty, przygotowywane osobiście przez samego właściciela restauracji.

Ganesh to jedyna w Polsce sieć indyjskich restauracji, założona w 2006 roku w Łodzi przez Tapindera Sharmę. W ramach marki działa dziś już dziewięć lokali – po trzy w Łodzi i Warszawie oraz po jednym w Krakowie, w Gdańsku-Kowalach oraz w Płocku. Restauracja na Ursynowie była drugą otwartą w ramach sieci. Wspólnym mianownikiem wszystkich miejsc jest wysokiej jakości kuchnia przygotowywana przez indyjskich kucharzy, z przypraw i składników sprowadzanych z ich ojczystego kraju. Choć od otwarcia pierwszej restauracji sieci we wrześniu minie już siedem lat, indyjska kuchnia pod szyldem Ganesh cieszy się niesłabnącą popularnością wśród entuzjastów orientalnych smaków.

Więcej o restauracjach Ganesh

6 urodziny restauracji Ganesh na Ursynowie, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.