Degustacja win w Restauracji Amber Room

Restauracja Amber Room mieści się w Pałacu Sobańskich, który jest również siedzibą Klubu Polskiej Rady Biznesu. Restauracja powstała z inicjatywy Jana Wejcherta i od września 2009 r. została udostępniona nie tylko Członkom Klubu. Amber Room specjalizuje się w kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu, wykorzystując światowe trendy kulinarne, m.in. elementy kuchni molekularnej.

Zbliża się jesień, dlatego również menu restauracji Amber Room przybiera jesienną szatę i ma dla swoich gości kilka wyśmienitych propozycji kulinarnych. Karta co tydzień jest wzbogacana nowymi specjałami opartymi na produktach sezonowych i lokalnych – na przykład w tym tygodniu królują krajowe borowiki. Natomiast, w najbliższych dniach, restauracja poleca szczególnie chłodnik szczawiowy z jajkiem przepiórczym, kurki w śmietanie oraz risotto z borowikami, płatkami parmezanu i listami rukoli.

24 września Klub Polskiej Rady Biznesu zaprasza na specjalne wydarzenie ? Degustację Riedel. Będzie to prestiżowa degustacja specjalnie wyselekcjonowanych win w kryształowych kieliszkach marki Riedel. Szkło tej marki słynie na całym świecie z tego, że w niezwykły sposób wydobywa i podkreśla smak i aromat wina. Degustację poprowadzi, po raz pierwszy w Polsce, sam twórca tej marki ? Georg Riedel. Po degustacji każdy uczestnik otrzyma komplet kieliszków w prezencie.

Degustacja odbędzie się w poniedziałek, 24 września 2012, o godz. 19.00 w siedzibie Klubu Polskiej Rady Biznesu. Wstęp – 249zł za osobę.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt i wcześniejszą rezerwację miejsc.Iwona Misztal: tel: 022 523 66 65, i.misztal@twe.com.pl

Degustacja win w Restauracji Amber Room, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.