Dzień Babci i Dziadka ? propozycje warszawskich restauracji

Dzień Babci i Dziadka to doskonały moment, by spędzić czas z najbliższymi osobami. Dzięki kilku warszawskim restauracjom możemy to zrobić w mniej konwencjonalny sposób, niż wręczając laurkę i zabierając babcię i dziadka na tradycyjny obiad. Do wyboru mamy sushi, kuchnię indyjską, libańską, włoską i polską.

Restauracja Gruba Ryba, od soboty 19 stycznia do wtorku 22 stycznia, częstuje wszystkich seniorów specjalnym wydaniem sushi ? california z pieczonym łososiem i orzechem włoskim.

Ganesh 21 i 22 stycznia zaprasza dziadków i wnuczków na prawdziwą indyjską ucztę ? zamiast pierogów z kapustą i grzybami ? samosy, a zamiast garnituru wyprasowanego w kant ? tradycyjna indyjska kurta. To wspaniała okazja do zapoznania starszego pokolenia z odległą kulturą Indii i spędzenia z nimi tych specjalnych dni w Ganeshu. Dla każdej babci i dziadka indyjska kawa lub herbata i ciasteczko gratis!

W libańskiej restauracji Le Cedre wspaniały prezent dla Babć i Dziadków ? w dniach swoich świąt ? 21 i 22 stycznia – jedzą za darmo! Oferta ważna jest dla minimum 4 osób w obydwu restauracjach Le Cedre ? 61 i 68.

Trattoria Boccone przez cały weekend, od 19 do 22 stycznia częstuje wszystkich seniorów wyśmienitym deserem semifreddo.

Restauracja Halka zaprasza wnuki z babciami i dziadkami w dniu ich święta do wspólnego świętowania tego dnia w Halce. Dla każdej Babci i każdego Dziadka pyszny deser od restauracji w prezencie. Rezerwacje 21 stycznia do 17, a 22 stycznia cały dzień pod nrem 509 593 305.

 

Dzień Babci i Dziadka ? propozycje warszawskich restauracji, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.