Dzień Dziecka w Restauracji Inaba

Na najbliższy weekend, z okazji Dnia Dziecka, Restauracja Inaba przygotowała szereg japońskich atrakcji dla swoich najmłodszych gości.

Pierwsza planowana atrakcja to „Ożywianie robotów z RoboCamp”. Najmłodsi goście zabawią się w konstruktorów robotów, zabawa będzie polegała na wymyśleniu i narysowaniu swojej maszyny z klocków Lego, wszystkie prace wezmą udział w konkursie „Robot, który zmieni świat”. Na podstawie najciekawszych pomysłów zostaną zbudowane roboty, zwycięzcy będą również nagrodzeni zaproszeniami na wakacyjne półkolonie RoboCamp. Zabawa odbędzie się 1 czerwca o godz. 16:15, oraz 2 i 3 czerwca o godzinie 15:00, wstęp jest wolny.

Drugi pomysł na wspólną zabawę to budowanie z innowacyjnych japońskich klocków LAQ. Klocki to wspaniała i kreatywna zabawa, idealna zabawka do prawidłowego rozwoju mózgu dziecka. Z tych klocków można tworzyć płaskie, dwuwymiarowe, trójwymiarowe, i sferyczne modele, które mogą się poruszać. Zabawa odbędzie się 1 czerwca o godz. 17:00 oraz 2 i 3 czerwca w godzinach 12:00-18:00, wstęp jest wolny.

Trzecia atrakcja to najpiękniejsze bajki japońskie w przedstawieniu Teatru Królewskiego-Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest to spektakl dla dzieci oparty na autentycznych japońskich baśniach ludowych i technice teatru cieni. Z pomocą rekwizytów i lalek, cieni oraz nastrojowej autentycznej muzyki japońskiej tworzony jest wyjątkowy klimat, kraju wschodzącego słońca i kwitnącej wiśni. Przedstawienie odbędzie się 2 czerwca o godzinie 17:00, wstęp jest wolny.

Więcej informacji o Restauracji Inaba

Dzień Dziecka w Restauracji Inaba, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.