Dzień gier w Inabie

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jak spędzić najbliższe niedzielne popołudnie z dziećmi, a jednocześnie dobrze zjeść, restauracja Inaba przygotowała DZIEŃ GIER.Na gości czeka nie tylko smaczne i świeże, estetycznie podane jedzenie, ale także cała gama atrakcji dla dzieci! 9 września w ramach cyklicznych, niedzielnych spotkań, najmłodsi będą mogli wziąć udział w POJEDYNKU ROBOTÓW ? grze logicznej, będącej uproszczoną wersją japońskiej gry sh?gi. Ta najnowsza pozycja wydawnictwa Egmont pozwoli dzieciom ćwiczyć koncentrację i rozwinąć zmysł stratega, a w dodatku nauczy czegoś nowego o kulturze Kraju Kwitnącej Wiśni.

Atrakcje nie skończą się jednak na zmaganiach robotów. Pociechy będą mogły poczuć dreszczyk emocji i adrenaliny także podczas wyścigu Pędzących Żółwi i Skubanych Kurczaków, potrenować refleks z Monster High lub sprawdzić swoją wiedzę dzięki SłowoStworom i Faunie Junior. Te i wiele innych gier oraz rozwijające kreatywność kolorowe klocki LaQ, czekają na dzieci w restauracji Inaba.

W czasie, gdy dzieci będą świetnie bawić się pod czujnym okiem animatorki, ich rodzice mogą spokojnie usiąść, zrelaksować się i zjeść coś pysznego z menu restauracji.

Dzień gier odbędzie się 9 września 2012 roku , w godzinach 13-17. Wstęp jest wolny.

Dzień gier w Inabie, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.