Belvedere Catering by Design

Ul. Agrykoli 1WarszawaPolska

 • Informacje
 • O nas
 • Menu
 • Jak trafić?
 • Galeria
 • Panorama 360°
 • Wydarzenia
  i promocje
 • Rezerwuj stolik
 • Zeskanuj kod, aby zapisać wizytówkę w telefonie.
telefon:
22 55 86 700
e-mail:
catering@belvedere.com.pl
kuchnia:
fusion
typ lokalu:
catering
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
Menu dla dzieciDania wegetarianskieLokal klimatyzowanyDostawa na telefonRealizacja zamowien na wynosPiwoWinoDrinkiOgrodek letniUdogodnienia dla niepelnosprawnychSzatniaObsluga kelnerska

BELVEDERE CATERING BY DESIGN to catering tworzony indywidualnie wg Państwa pomysłu, to otwartość na wszelkie wyzwania i elastyczność przy zachowaniu najwyższej jakości i elegancji, a także nowoczesny design bezkonkurencyjny na Polskim rynku.

Od dwudziestu lat oferujemy wyśmienite jedzenie i najwyższej jakości serwis podczas eleganckich kolacji i bali, wszelkiego rodzaju imprez firmowych, pokazów mody, imprez masowych, konferencji i kongresów, a także pikników, imprez prywatnych i uroczystości rodzinnych.

Obsługiwane przez nas imprezy na długo zostają w pamięci gości, bo unikatowy design i nowatorskie aranżacje to obok wyśmienitej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie wyznaczniki niepowtarzalnego stylu Belvedere Catering by Design.

Dysponujemy największą w Polsce kuchnią cateringową, gwarantującą niezawodność i niezwykłą wydajność przy zachowaniu najwyższych standardów. Dzięki niezależnej flocie i mobilnym bazom wydawczym podejmujemy się obsługi skomplikowanych logistycznie imprez na kilka tysięcy gości w najoryginalniejszych lokalizacjach w Warszawie oraz na terenie całego kraju, a także Europy.Wszędzie tam niesiemy klasę i szyk, z jakimi kojarzona jest marka Belvedere.

Znakomita, ciągle doskonalona kuchnia oraz sprawny serwis zapewniły nam wielu znamienitych gości z kręgów polityki, biznesu i kultury.

Belvedere Catering by Design to elastyczność, unikatowy design, jakość i smak.

przystanek:
linia:
przystanek:
linia:
Niestety w tym momencie, ten lokal
nie posiada żadnych wydarzeń i promocji.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.