Eklektyczny weekend w restauracji Absurd228 na Puławskiej

Najbliższy weekend w Absurd 288 będzie wyjątkowy. Restauracja zaserwuje swoim gościom dwa ciekawe wydarzenia, w piątek będzie to spotkanie z jazzową improwizacją na kanwie poetycki tekstów Brunona Schulza a w niedzielę kino nieme z muzyką i dubbingiem na żywo do filmu ?Zaginiony Świat?. 

W najbliższy piątek Restauracja zaprasza na spotkanie z twórczością Brunona Schulza w aranżacjach jazzowych. Na program koncertu składać się będą autorskie kompozycje do tekstów tego twórcy przeplatane utworami instrumentalnymi. Na warsztat wzięty będzie tekst ?Wiosny? należącej do „Sklepów Cynamonowych”. Będzie to absolutna premiera – można być zatem pewnym powiewu wiosennej świeżości muzycznej. Te atrakcje zapewni zespół w składzie: Barbara Rogala, Witold Janiak  oraz Grzegorz Rogala.

Z kolei w niedzielę odbędzie się kolejna odsłona spotkania z kinem niemym. Po sukcesie ?Walentynek bez serca?, zespół „Niemy Movie”  zajmie się filmem „Zaginiony świat” Harry’ego O. Hoyta (1925) na podstawie powieści Arthura Conan Doyle’a. Jest to jeden z najstarszych klasyków z gatunku filmów fantasy, często uważany za prekursora gatunku a także jednego z pionierów efektów specjalnych. W tę emocjonującą podróż zabiorą nas: Jakub Bruszewski, Wojtek Błażejczyk, Janek Jędrzejczyk, Grzegorz Drojewski .

Więcej informacji o Restauracji Absurd 228

Eklektyczny weekend w restauracji Absurd228 na Puławskiej, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.