Euro 2012 w warszawskich restauracjach

Z okazji Euro 2012 warszawskie restauracje przygotowały wiele ciekawych wydarzeń, oto kilka z nich.

W Restauracji Vilanowa podczas meczów piwo będzie lane w specjalnej, promocyjnej cenie 7 zł, na kibiców czekają też zestawy przekąsek.

Hotele Atos, Portos i Aramis zapraszają do ogródka letniego, w którym transmitowane będą mecze. Dla kibiców stworzono specjalne menu z grillowanymi mięsami: karkówka, kaszanka, kiełbasa, szaszłyk w zestawie z surówkami kosztuje 42 zł. W trakcie meczy obowiązuje również promocja na 2,5 litrowy dzban piwa, który kosztuje 30 zł.

Restauracja Kresowiak będzie wyświetlała mecze na wielkim telebimie. W trakcie Euro dostępne będzie specjalne menu grillowe, zapowiadane są również piłkarskie promocje na piwo.

W Restauracji Absurd 228 na kibiców czekają transmisje meczy w jakości HD na dwóch ekranach w restauracji, specjalne menu i promocje barowe oraz konkursy, w ktorych będzie można wygrać m.in. Playstation Portable.

Restauracja Pizzeria Carmello zaprasza zaprasza do wspólnego kibicowania i biesiadowania przy wyjątkowej pizzy z pieca opalanego drewnem i zestawach kibica. Do każdego zestawu piwo lub cola jest gratis.

W Bistecca Bistro będzie można oglądać wszystkie mecze na dużym ekranie. Dodatkowo na Euro zostało stworzone specjalne menu kibica, znajdziemy w nim m.in. caprese ze świeżą bazylią, camembert na ciepło z żurawiną, skrzydełka z kurczaka w diabelskim sosie, golonkę z grilla i patriotyczną panna cottę.

W Restauracji Theatro z okazji Euro obowiązywać będą specjalne rabaty: za rachunek od 100 zł rabat 10%, od 200 zł 20% a powyżej 500 zł rachunek będzie zmniejszony 25%. Mecze będą wyświetlane na 8 plazmach w tym 2 na ogródku od ulicy Foksal.

Restauracja 99 będzie wyświetlała wszystkie mecze na dużym ekranie. Na Euro zostało również przygotowane specjalne menu kibica, a w nim: 99 hamburger z frytkami, śledzie w oleju oraz tatar z tuńczyka. Na kibiców czekają również promocje na barze oraz wiele piłkarskich gadżetów.Restauracja będzie otwarta do ostatniego gościa.

Restauracja Antica zaprasza na transmisję meczy na dużym ekranie. Specjalnie na Euro przygotowana jest szeroka oferta piw z całej Europy ( Budweiser, Krusovice, Staropramen, Bavaria, Crabbies, La Trappe). Podczas każdego meczu odbywać się będzie loteria wizytówkową, w której do wygrania będą zaproszenia do restauracji.

W Restauracji Halka, została uruchomiona sala kibiców w której wyświetlane są mecze. Dla kibiców stworzono również specjalne menu z daniami z grilla, do których piwo lub wino podawane jest za pół ceny.

 

 

Euro 2012 w warszawskich restauracjach, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.