Festiwal Foodtrucków & Mistrzostwa Burgerowe

Sezon foodtrukowy w pełni! W kulminacyjnym punkcie wakacji, w samym sercu Warszawy odbędzie się największe z dotychczasowych wydarzeń związanych z foodtruckami. Za sprawą Żarcia Na Kółkach oraz Baru Studio i Cafe Kulturalnej płyta główna Placu Defilad zamieni się w wielki zjazd mobilnych gastronomii aż na 2 dni w pierwszy weekend sierpnia. Zmotoryzowane restauracje od burgerów, przez taco, zapiekanki, sałatki, lody, ciastka, dania wege aż po pasty i wafle – smakowitości do wyboru do koloru zjadą się w jedno miejsce, by wykarmić nawet najbardziej łakomych bywalców miejskich wydarzeń.

Ważnym elementem festiwalu będą Mistrzostwa Burgerowe. Jak wiadomo burger to niekwestionowany król street foodu. Burgerownie wyrastają jak grzyby po deszczu, każda chwali się najbardziej soczystym mięsem, chrupiącą bułką i pysznymi dodatkami – sprawdzimy, kto jest wśród nich mistrzem i wraz ze znakomitą ekipą sędziowską wyłonimy medalistów. Do tego wszystkiego świetna muzyka do kotleta, do tańca i jak kto ma ochotę nawet do różańca. Przez 2 pyszne muzyczne dni zagrają dla Was: Burn Reynolds, 6T’s Club, Sonar Soul + Dominik Chmurski (skrzypce), MCQ, dype, Move Move, wants, Buszkers i Jonkpa (JuNouMi), Weeping Birds i inni.

Żarcie Na Kółkach to pierwszy, jedyny cykliczny i największy w Polsce zjazd mobilnych gastronomii. Drugi sezon działania – wakacje 2014 rozpoczęty z rozmachem podczas majowego zlotu na Bulwarze Flotylli Wiślanej przy Cudzie Nad Wisłą i Pomoście będzie miał swoje ukoronowanie na wielkim festiwalu pod Pałacem Kultury. Lista foodtrucków, która wciąż nie jest zamknięta wygląda imponująco. Na chwilę obecną zgłosiło się prawie 50 wozów z Warszawy i nie tylko, gdyż będą goście również m.in. z Pomorza i Łodzi. Dumne grono dzielnych jeżdżących karmicieli przedstawia się następująco:
American Food Truck
B.B.Kings
Beef’n'roll
Belgijki – Frytki Belgijskie
Belmondo Foodtruck
Bobby Burger
Buddies Coffee
Buła i Spóła
Burger Na KółkachBurger PRO
Burger Slow Food
Burger Station
Car City Burger
Co Ja Ciacham
Deli Paris
Duża Buła
Easy Rider Bus
Food Lovers Truck
Freak Fish
Fresh Burgers
Gold Diggers
Jakie Taco ?!
Japadogi
Karttoflove
Kiełba w Gębę
Kill Grill
Kingston town patty
Kobieta Za Ladą
mCafe
Momo Smak
N’ice Cream
Noodle w Pudle
Pan Japan
Pepe Crepe
Pot Spot
Różowa Krewetka
Słoniątko
Soul Food Bus
Szerdelek
Tornado
Waffiezz
Wege Wave
West Coast Toast
Wheel Meal
Własna Robota
WOTburger
Wurst Kiosk
Zapiekanka Snack Bus

2-3.08.2014, Warszawa
Plac Defilad płyta główna

Organizatorzy:
Żarcie Na Kółkach
Foodtrucking.pl

Festiwal Foodtrucków & Mistrzostwa Burgerowe, 5.8 out of 6 based on 414 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.